Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21jr52r.jpg

ovo mi je uspjelo
 
Ponovo bio u šumi, dosta urađeno, još sutra i završavam seču, planiram u nedelju ujutru da vučem sa dva kamiona ako Bog da.... :ppozdrav:
 
Šuma i kod mene isjekao 5 m ali u terenu gdje nisam mogao da stojim nego kleknem na koljena i okoracim neko tanje drvo da se ne skotrljam niz brdo !!
 
danas malo sređivao berač i mudrovao kako namjestit na hidrauliku da sklapam i rasklapam berač
 
Posle duze vremena sreo sam se s ljudima,meni dragim,koje nisam video godinama.Pa onda evocirali uspomene na lepa vremena i konstatovali kako vreme brzo leti a mi lagano matorimo.
 
Pre neki dan narucili neke delove, kad juce donela brza posta kantu ulja od 25 lit:haha: Posle par intervencija telefonom, nasli ko je pogresio u pakovanju...
Danas stigli delovi i jedno 300 gr tovatne masti gratis koju sam sastrugao sa delova
:sreca:

Ko moze da pogodi o kojem proizvodjacu delova je rec? :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Danas nista posto sam prethodnih dana izvlacio i dovlacio drva sav sam ko slomljen pa dans i sutra odmaram a u pon ponovo u sumu!!
 
Bio na pecanju do deset sati. Trazio deo za hidropak, nisam nasao moracu u ponedeljak u NS i namestao struju na prikolici.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh