Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Grabili i upresovali detelinu,oko 400 bala.Upola manji prinos u odnosu na prvo kosenje....
 
Danas malo rekreacije i obilazak oglednih polja NS instituta na Rimskim Sancevima sa kolegom Vojvodjan,uz put sreli kolegu Denija i par drugara sa faxa proletelo vreme onda neki poslici po gradu i prodje dan...
 
Jutros izvukao prikolicu drva, posle me kisa zeznula nije imalo sanse da nastavim sa radom.... Po podne čuvao sinovca, nas dva švrljali po selu jurili ženske, zagovarali komšinice i tako to.... Ništa bez čiče i sniovca... :osmeh:
 
džaba cijeli arsenal čekića , ide sporo do u tri plm.

ajde da ovdje napišem pritužbu na brzinu otvaranja poljoinfa jer mi za jednu stranicu treba nekoliko minuta da je otvori pa mi teško tražiti pravu temu , znači veoma spoooooro otvara poljoinfo , sve ostale sajtove otvara normalno samo poljoinfo štekaaaa
popravljajte
 
Ja danas radio na poslu a kuci kad sam doso probao cilindar i odusevio se sa hodom od 5cm.Samo ne znam za sta je to moglo da sluzi sa tolikim hodom.:haha:
 
@bobanvrb
obriši inbox , nemožem da ti pošaljem pp

traži klip od kamionskih dizalica , ili nekog auto-krana , oni imaju debele klipnjače i dovoljno hoda za tebe :ppozdrav:
 
Od jutros bio na sajmistu,nosio neke box-eve.Od sutra pocinje "Sumadijski sajam poljoprivrede",pa ko je u mogucnosti nek navrati. :)
 
Rado, ali skola ceka... Nego, mlatio se po faxu, pa po gradu, pa sad ucenje....
 
Obilazio otpade unakrs i popreko i zavrsio poso tj. Potrosio pare.Sad sam na poslu do 6 ujutru pa ujutru ponovo na poso.Milina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh