Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Spremao za zito,tjs tanjirao suncokretiste prvi put,sad siso,ladna piva,frustuk pa redom.....
 
Od ranoga jutra smo poceli...
Vario mi jedan komsija varioc polomljene boksove po stali, krpio i krpio do 3 po podne, e onda oterali njemu psenicu u mlin i uzeli brasno i oterali kuci i stovarili, i taman da pocnem da pravim "hranu za braove" (sto bi rek'o nas @Milos D.T), kad mladi junak ostao bez goriva i priziva u pomoc, pa guraj u carsiju na pumpu za 2l goriva,doterao nesto pobranih sljiva, sredio stoku pa dovrsio 2 mesaone po 300 kg hrane i u 23h00 usao cestito u kucu!
 
2qsqic3.jpg

Danas išao malo u nabavku lagera.Šta se to dešava uz put sam naišao na tri saobraćajna udesa.
 
Danas bio u šumi, spremao drva za prodaju, imam naručenih 60 metara, nadam se sutra i u subotu da sve spremim i pocepam...
 
Ja danas u sumi citav dan i to sam!!! Umorio sam se ko niko i nakon toga morao da odnesm motorku od prijetelja majstoru neka Stihl!
 
Ja danas obaljivao i strugao neka drva,i na kraju me srozao pritisak,ne mogu glavu da pomerim,i nemam snage nimalo,a sutra ujutru u 6h treba da idem komsiji da vucem silazu,ako se oporavim.:ppozdrav:
 
Išli do Neonatologije u Bgd, posle pauze od skoro mesec dana. Tako mi pripao red za vožnju. Mala kučka je već na 900 grama i živahna je, ali lekari kažu da su čuli nekakav šum na srcu. Sutra je konzilijum na kome će da predlože terapiju. Išao danas preko Karađorđeve Topole, pa evocirao uspomene na nedavno sretanje na vrhovima Kosmaja. Nisam hteo da jurim, samo sam u povratku osvojio prvo mesto kroz Milošev Kragujevac.
A u radnjama oko Slavije danas je cena ajvarke u gajbicama 90 dinara, A klasa
 
Doso s posla pa malo kupio sljiva,malo rasciscavao po dvoristu a onda me ulovi cerkica da je vodim u parkic na ljuljaske,te se tamo malo odmorih.
 
trka-frka , dovozio drva sebi za zimu a u svakom dolazku 'fatao se pištolja za farbanje i popravljao detalje na beraču , večeras je moja šumska ekipa našla vremena i da isprobamo rad talandare

@matiću
jeli ovo za berača kolekcija ležajeva ?
 
sinoć pala kiša pa sam pokušao da pripremim za sjetvu djeteline ali bezuspješno buse kao kamen samo se kotrljaju pa pošto nisam mogao to ja napravim npr.ovo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh