Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
završili pjeskarenje berača i nabacili temeljnu boju , KONAČNO
 
Danas radio sve i svašta,kada bi počeo da nabrajam ne bi bilo kraja.Kratak dan,barem da je 20 sati valjda bi se naradili nekada.
 
Danas se mnogo radili samo umno, i to zbog radne srede kako da nam sutrasni dan bude laksi.
 
Doso s posla i dete me jedva docekalo da idemo na reku,koristimo zadnje dane za kupanje.A evo sada idemo u sljivik da naberemo sljiva za razne dzemove,slatka,kompote.I da vidis cuda mnogo komsiluka mi se gura ovih dana po istom,sve sa kofama,korpama,a nigde ih nije bilo dok sam tu sam cackao oko vocaka.
 
Danas sam odveo cerku u svilajnac u skolu posto je u internatu morala je danas da se javi.Skola je super,sve je ok a i smestaj je odlican.Tako da sam skoro ceo dan proveo tamo.Inace upisala je veterinu.
 
Danas isao do grada imao nekog posla pa kada sam dosao odmorio i otisao da izvucemo 6 trupaca sa rodjakom i njegovim traktorom i vitlom!
 
Ja prethodna dva dana(juce i prekjuce) bio u Crnoj Gori,isao na neku sahranu.Danas drugar i ja na groblju odsekli jedan jasen,u kome ima negde oko 4m drva,i nije bilo nikakvih posledica danasnjeg rada.Bice neka slika.:ppozdrav:
dsci0078.jpg
[/IMG]
dsci0078.jpg

dsci0072.jpg
[/IMG]
dsci0072.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh