ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    427
Ljudi lepo se provedite, i pazite mi na onoga petla da se ne izgubi u kukuruzistu.:haha:
 
Dans je bilo extra i evo za one koji nisu bili par slajdova.
x3vwm.jpg
2ztlon9.jpg
jae1z8.jpg
286z3fq.jpg
x6klfp.jpg
v5b96q.jpg
 
Evo malo slika kukuruza najveci je ovaj Prado za silazu radi orijentacije klip mu je na oko 175-180cm visine.
2e5mc8l.jpg

98abye.jpg

Nas drugar KR pored svog lidera 684.Kaze ima odlicno zrno,a tek cokanj mekan k'o dusa...
8vopdk.jpg
 
Evo i mene da se javim,mada jos bas nisam sav svoj:osmeh:.Juce je bilo lepo druzenje,imalo je sta i da se vidi a i cuje.Pozdravljam sve kolege sa foruma i zahvaljujem se na druzenju a zao mi je sto su bila i dva clana foruma sa kojim se nismo nasli i eto propustili smo priliku da se upoznamo.Slike malo kasnije,dok nadjem fotoaparat:haha:
 
@Rasa02 pogledaj medju mobilnima da se nije zaturio. :haha: :haha:
Cale je malo pre skinuo 1.5kj ZP-ove soje 0.5kj je bio ogled a 1kj mesavina tih soja pa cekamo rezultate da dodje sa silosa.
 
2eq78dt.jpg

zogfn8.jpg

2u7x1ye.jpg

2en8dg3.jpg


ovako izgleda moj 684 ultra koi je prehranjivan i gradom :haha: sejan 11.04 na koliko mi se čini na 22.5-23cm dobio je samo 330kg/h uree pred setvu pred usev suncokret na vagi su šest prosečna klipa i mere 2kg i 200g a šapurina ili čokanj teži 90g po klipu što je u proseku 276g zrna po klipu e sad to je matematika ovoga što se vidi na slici a pravu sliku znaću kada ga budem obrao a naj precizniju kada ga budem prodao :haha:

da napomenem u vagu nisam sipao vodu :haha:
 
Obilazio ZP hibride sejane za branje.Sejan je polovinom aprila.Merio sam samo vlagu od ZP 505 koja iznosi 31%.
Levo od mere je ZP 505 a desno 684.
 
Nazad
Vrh