ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    427
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Juce sam bio u prodavnici Instituta za kukuruz u Zemun Polju,nekih hibrida ima jos jako malo(ZP606,ZP505,ZP666)pa ako neko misli da seje neki od tih hibrida treba da pozuri sa nabavkom :bravo::ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

A mogli bi i ljudi iz ZP-a malkice da požure. Ganjamo se još od Decembra. ::namigivanje:: Ima li vesti o 684 ultra?
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@Atila M
Juce sam nagrdio sefa prodavnice,kaze samo sto nije stiglo to seme,za kaznu ima da Ti donese na kucnu adresu :ppozdrav: :ppozdrav: i jos pride ima da casti :haha:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Vala kako je krenulo, na kraju ću ostati bez 606 dok stigne i 684u. :haha:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@Atila m
Jel stiglo seme?Sef prodavnice Instituta za kukuruz u Zemun Polju mi je javio jutros da Ti je poslao seme AKS brzom postom :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Još nije, ali kontam da kurirske službe isporučuju Subotom samo ako im je pošiljka predata u Petak poslepodne. Ali nije problem, biću kod kuće ceo dan u Ponedeljak pa ću preuzeti. :)
A ako ne bude ni tad... Idemo u AKS da bijemo nekoga! :haha:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Sejmo domace ZP hibride stovrene u nasoj Srbiji, ostvimo se stranih satanskih hibrida. Godinama ih sejem i stavrno su naj,naj.
Post je spojen: [time]1298207716[/time]
_________________________________________________
AS je tesko s....
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

SUMADINACW je napisao(la):
Sejmo domace ZP hibride stovrene u nasoj Srbiji, ostvimo se stranih satanskih hibrida. Godinama ih sejem i stavrno su naj,naj.
Post je spojen: [time]1298182516[/time]
_________________________________________________
AS je tesko s....
Nisu ni to BAS nasi hibridi...Prve roditeljske linije su stigle iz Amerike pre xy godina, tako da....
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Stigao je i krompir pre xy godina iz Amerike, pa danas Rogaticki, Glamocki ko bombona...u evropi holandski :D

godinama su radjene selekcije i ukrstanja da se dobiju danas najbolji hibridi koje trenutno ZP ima...

prosle godine je sejan zp, ns i jedan stranac sa P....., na istoj parceli, ista agrotehnika, znate sta je bilo sa stranca, ukakio se od straha kada je video klipove nase domace... tako da ne odem u off

Nek seje ko sta hoce, mojim svinjama najsladje je ZP voce.

ZP prinos za ponos :D
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Tako je Dragojlo :ppozdrav:.Kada budete dolazili na ovu stranu,javite se da popijemo nesto i malo popricamo :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@Rasa02 da li se radi u ZP institutu analiza zemljista tj da li rade to za one njive na kojima ce biti njihovi ogledi,na zahtev onog cija je njiva ?? :cao:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

rasa02 je napisao(la):
@Atila m
Jel stiglo seme?Sef prodavnice Instituta za kukuruz u Zemun Polju mi je javio jutros da Ti je poslao seme AKS brzom postom :ppozdrav:

Stiglo je! 2x606 i 2x684U! :D
Posebna zahvalnost ZET-Banci koja mi je odobrila kredit, i članu Rasa02 koji je organizovao celu logistiku! :D
Rašo, da se nacrtaš na NS sajmu na :ppozdrav:! ::namigivanje::

1g52ts.jpg
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

@NA
Za analizu zemljista se obrati PSS Sremska Mitrovica mada si to trebao jesenas uraditi,sada mozes samo uraditi N min analizu.Ako Ti bude trebao neki kontakt telefon za PSS javi mi se.
@Atilla M
Ko ceka taj i doceka :haha:.Pice naravno ako ne pre onda na sajmu :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1298449094[/time]
_________________________________________________
@Kurkela
Zaboravih da napisem broj prodavnice u Zemun Polju 011/3754-992 ali najbolje nazovi sefa prodavnice na tel.062/888-6150.Sef se zove Vlada :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Hvala
Verovatno cu naruciti, ili skoknuti do Z Polja.
Malo sam smnjicav na ove lokalne dilere semena.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Ja sam seme porucio telefonom u prodavnici instituta u Zemun polju,poslali su mi brzom postom,seme je stiglo za dva dana.Dorada je njihova,seme je lepo ujednaceno,jako lepo izgleda ima odlicnu klijavost i sto mi je najvaznije tretirano je insekticidom tako da se ne moram trovati a i to je stvarno velika povoljnost kada pogledam da naprimer Pionir to isto naplacuje i do 20 evra po vreci :udri:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

zp + imidor 684-666-2900
677-2600
ogranicene kolicine
 
Nazad
Vrh