ZP hibridi, prinos za ponos

Koji ZP hibrid planirate da sejete ove godine najvise?


  • Ukupno glasača
    427
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Onda je bolje provrljati malo po apotekama nego kupiti u zp-u.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Ne znam, ja dok sam sejao ZP hibride, vise sam voleo da odem do Intituta, nego da uzimam iz apoteka seme koje je radjeno u kojekakvim doradnim centrima...nemoj da zbog 100-200 dinara po vrecici bude posle problema.
Jos ako sad ZP salje brzom postom na kucnu adresu-izbor je po meni jasan
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Odkud ja znam verovatno bas to je neki detalj kao de ne bude nista sumnjivo jer matematicki mu izaslo tacno ta suma. i meni je zanimljiva suma. :haha: :haha:


Zhvaljujuci clanu Rasa 02 koji je organizovao nabavku Zp 684 Ultra, danas je stiglo seme brzom postom.
Raso hvala jos jednom. Prilikom susreta :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Znaci stiglo je seme juce,e bas dobro :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Danas stiglo seme ZP 684 ULTRA. :D
Prvi put sejem ultra hibride po preporuci članova raša02 i pidikanac.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Interesantni su ti ultra hibridi,pricao mi jedan prijatelj da je probao prosle godine i ZP360 ultra i Zp684 ultra i da je bio prezadovoljan i ove godine seje dosta vise tog semena
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Koga interesuje nesto o iskustvima sa ULTRA hibridom ZP684 ultra neka pita clana Pidikinac,on ga je sejao prosle godine i bio je prezadovoljan :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

probaj te nove hibride zp 606 zp666 zp 555, odlicni su.
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

dali neko zna dali ima kakve veze kad se uzima sjeme vezano za frakcije sjemena.posto pakovanja nisu sve iste kilaze jer je razlika u frakcijama,sta uzeti,koje frakcije :sta:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Zavisi od sejacice kojom sejete. Zato se vise i ne pakuje na "kile" vec na broj zrna pa kome koja krupnoca odgovara. :cao:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Pozdrav svima dal je neko probao zp-196 ili tako nesto za postrnu setvu posle psenice.Ako se ne varam to je hibrid svega 80 dana vegetacije,i koja je cena ovog hibrida :ppozdrav:
 
Odg: ZP hibridi,Prinos za ponos

Zar niko ne seje nove ZP hibride 505,555 koji se mogu kombajnirati?
 
Nazad
Vrh