Zetor

Procurila mi je pumpa za rashladnu tečnost na 7011. Traktor ima 3200 sati i 40 godina. Baš me zanima da li je nešto radjeno do sada oko nje. Nema lufta na osovini. Da li postoji neki set za reparaciju ili posebno delovi da se uzmu ili novu pumpu uzeti?
Hoce da procuri ako nakon dužeg vremena koriscenja antifriza u sistemu za hladjenje, naspes vodu ,tada po pravilu obavezno procuri semering.....
 
Dobro je kada ima šperovanu prednju vuču nekad mu zna dosta pomoći, mada se i to može ugraditi. A najvažnije je što ima dobre kočnice, nije kao kod ovih stariji Zetora na pakne pa da zajebavaju kočnice.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav društvo, opet ja sa kupovinom, video sam na oglasima jedan Zetor 7011 u Mramorku.
Ima li neko iz okoline da kojim slučajem poznaje prodavca?
Evo njegovog fejsbuka:

Već smo pisali na temu iskustava sa kupoprodajama u tom kraju, pa rekoh čisto da pitam...
 
Pozdrav društvo, opet ja sa kupovinom, video sam na oglasima jedan Zetor 7011 u Mramorku.
Ima li neko iz okoline da kojim slučajem poznaje prodavca?
Evo njegovog fejsbuka:

Već smo pisali na temu iskustava sa kupoprodajama u tom kraju, pa rekoh čisto da pitam...
Preprodavac.
 
Ne verujem, prodaje ga već par meseci. Prvo je tražio 6000e, čini mi se da je sada spustio cenu. Imaš na njegovom profilu u kakvom je ofucanom stanju bio pre sređivanja.
 
Pozdrav društvo, opet ja sa kupovinom, video sam na oglasima jedan Zetor 7011 u Mramorku.
Ima li neko iz okoline da kojim slučajem poznaje prodavca?
Evo njegovog fejsbuka:

Već smo pisali na temu iskustava sa kupoprodajama u tom kraju, pa rekoh čisto da pitam...
Ima moj otac 7011 vlasnik je od 2008,ako si zainteresovan pisi
 
20210806-165909.jpg
 
Nazad
Vrh