Zetor

Bio sam kod tog prodavca dva puta, ima dobre traktore, lepo ocuvane.Ovaj konkretno, on nema original kabinu nego neku drugu,mozda od YTO ili od Mahindre. Takodje svi danas preferiraju prednju vucu, sto on ne poseduje a i motor mu je relativno male snage.Tako da bi po meni to bili razlozi za slabo interesovanje za ovaj traktor.Ostale traktore , ovaj prodavac relativno brzo proda, za razliku od ovoga.
 
Zetore , najverovatnije iz BiH a ostale BiH ili Turska, mada mozda ih ima i sa zapada. Kokretno, ovaj traktor koji ste pokazali je bio fabricki bez kabine, pa mu je naknadno ugradjivana neka druga.
 
Pre:
187574702_3935820203192559_1153389608904389021_n.jpg


Posle:

187184136_3935820529859193_7880141113883987470_n.jpg
 
Auspuh je star svega dve godine, nek radi jos malo, a za lampe je bilo nerealno skupo da se uradi, pa su ostale ove. Treba jos prednje pozicije da se menjaju, ali fabricke su mnogo skupe, pa cu videti mozda kupim ursusove.
 
@mityoo da li bi moglo da se nabaci krov onaj beli duboki, kao od 7011? Da se nabavi negde polovan, ili da se pravi od lima nekako?
To bi ga podmladilo prilicno
 
Ovo je izgleda od Ursusa auspuh i vidi se da već na loncu počinje farba da otpada, nisu ti auspusi se nešto pokazali,nabavi mu originalni plosni Zetorov auspuh i nemaš brige onda.
Ovo je auspuh za 5718 i fabricki je bio okrugli, i emajliran je, samo je od prekomernog pregrevanja dok je motor bio na samrti otpao emajl sa jednog dela auspuha...
 
Što se mene tiče, ja bi radije , ako treba uzeo traktor za 4000, uložio u njega, ako treba još toliko, i imao bi za neku razumnu svotu, takoreći nov traktor, koji bi sigurno izgurao kao i bilo koji nov.
 
Nazad
Vrh