Zetor

zombie_666 je napisao(la):
Što smaram?
Otkad se to ne smiju postavljati pitanja na forumu?
Za tebe treba uvesti 1 post dnevno.
Interesuje te international...
Interesuje te zetor...
Interesuje te mtz....
Interesuje te case....

Brate,smorio si za medalju!
 
KishRobert je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Što smaram?
Otkad se to ne smiju postavljati pitanja na forumu?
Za tebe treba uvesti 1 post dnevno.
Interesuje te international...
Interesuje te zetor...
Interesuje te mtz....
Interesuje te case....

Brate,smorio si za medalju!

NE razumijem zasto je to problem? Moram baš pitati admina kakva su to pravila, stvarno nisam znao da se ne smije pokazivati interesovanje za više tema istovremeno. Ko je inače glavni admin, da ga pitam preko privatne poruke? Vidim da su pravila nešto čudna od kako sam se vratio, i to čini mi se samo za mene važe, pa da provjerim s njim u čemu je problem.
 
zombie_666 je napisao(la):
NE razumijem zasto je to problem? Moram baš pitati admina kakva su to pravila, stvarno nisam znao da se ne smije pokazivati interesovanje za više tema istovremeno. Ko je inače glavni admin, da ga pitam preko privatne poruke? Vidim da su pravila nešto čudna od kako sam se vratio, i to čini mi se samo za mene važe, pa da provjerim s njim u čemu je problem.
Ma nije problem postaviti pitanje,nisi ti bio tek tako "ohladjen"!
Tvoj problem je sto si NAPORAN!
 
North ARMY je napisao(la):
@Zombie_666 to sto Vi pisete je spamovanje klasicno i kanjivo je.

Offtopic

Ljudi, pisem i postavljam pitanja o dva Zetora na temi Zetor. Stvarno mi nije jasno kako to moze biti spam?Ja sam pisao o Zetorima na Zetor temi, dok me se nije počelo optuzivati da sam naporan i da spamam, jer pisem o Zetoru na Zetor temi?

Molim vas da pobrisete ovaj offtopic i zadnjih par poruka, da ne kvarimo temu. Usput vas molim da me pustite na miru.
 
Pozdravljam kolegu Zombija, i zelim mu da STO PRE kupi traktor, nebitno koji, samo da zavrsimo tu pricu. :cao:
 
Zombie možda ima problem izabrati marku traktora i ja mu predlažem Zetora (i ja ga tražim samo nikad da nađem)-dajte da pomognemo čoveku u odluci.Ako imaš dovoljno para uzmi zetora sa prednjom vučom i nećeš se pokajati (ostale marke zaboravi jer ćeš se samo zbuniti)
 
Hvala kolegama na podrsci, nije problem, necu vise postavljati pitanja na temama, vidim da meni to nije dozvoljeno. Pitacu ljude preko privatnih poruka ono sto me zanima, svi koje sam ikad nesto pitao preko pp su bili ljubazni i spremni da pomognu, posto svako zna da danas nije lako kupiti traktor.

Danas inace idem da pogledam jedan 7011, 1989. godiste, pa cu javiti utiske veceras.
 
evo malo lepih zetora, i jos koje cega ::namigivanje::[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EqPC3F1RW0k&feature=related[/youtube]
 
ajde malo mi pojasnite pojmove ''laka'' i ''teška'' prednja vuča
otprilike znam o čemu se radi ali me interesuje ima li ta laka prednja vuča kakav sistem zaštite da ne dodje do preopterećenja , neku lamelu u kardanu iil slično
 
Laka nema nikakve zaštitite koliko ja znam, barem nisam primjetio. Mana joj je što su poluosovine jako tanke pa se mora malo nježnije raditi s njom. Na sastavu kardana prednje vuče i reduktora postoji aluminijski dio koji stastvlja dotične dijelove. I on bi trebao prvi da strada ako dođe do preopterećenja. Koliko ja znam teška vuča osim što je mnogo masivnija ima i lamele kao zaštitu.
 
hm , onda mi ta laka prednja vuča djeluje kao fabrički promašaj
da su stavili neku frikciju ili lamelni kardan pa da se prednja vuča iskorištaav recimo samo (lupam) 30-40% to bi onda bilo opravdano
mislim čemu prednja vuča ako ćeš je polomiti prvim kretanjem u rikverc na velikoj nizbrdici :sta: ovako sa lamelnik kardanom samo bi kardan proklizao i ništa ne bi bilo polomljeno
normalno ti nebi ni krenuo nazad u tom slučaju ali bolje ostati u mjestu ispravan nego kreuti možda par metara pa ostati neispravan :D
 
Nazad
Vrh