Zetor

axam,pa super...i twoj je dobar :D traktor je extra majke mi...:))


Četersko pisanje na ovom forumu nije dozvoljeno...
 
mityoo je napisao(la):
Sivonje su razlog neispravnog multipovera... Ako se lepo rukuje sa njim, sigurno će dugo raditi.... a isti zavariti traje pola sata, a popraviti ga je posao od 2 dana..... To je razlog zašto su na ekonomijama uglavnom isti zavarivali...
Neznam kako ga mozes zavariti za pola sata ali ako ti tako kazes...
 
Samo ispustiš ulje i otvoriš prozorče sa desne strane na menjaču, zavariš sunce za kuplung i zatvaraš prozorče...
 
peca92 je napisao(la):
axam,pa super...i twoj je dobar :D traktor je extra majke mi...:))


Četersko pisanje na ovom forumu nije dozvoljeno...
I ja kažem da je ekstra ne što ga vozim nego zato što je takav svi kazu da je puno 50 000€ za zetora ali mislim da nije jer traktor je jako dobar brz,udoban velika kabina .. :D
 
mityoo je napisao(la):
Samo ispustiš ulje i otvoriš prozorče sa desne strane na menjaču, zavariš sunce za kuplung i zatvaraš prozorče...
Znam neke ljude sto su tako uradili i vukao njim traktor do prvog jaceg opterecenja i pko var...ja sam moj rastavio i lepo zavario i evo 2 god. ide bez problema.
 
zlayo je napisao(la):
mityoo je napisao(la):
Samo ispustiš ulje i otvoriš prozorče sa desne strane na menjaču, zavariš sunce za kuplung i zatvaraš prozorče...
Znam neke ljude sto su tako uradili i vukao njim traktor do prvog jaceg opterecenja i pko var...ja sam moj rastavio i lepo zavario i evo 2 god. ide bez problema.
a sto nisi kad si ga vec otvorio probo napravit :cao:
 
zlayo je napisao(la):
mityoo je napisao(la):
Samo ispustiš ulje i otvoriš prozorče sa desne strane na menjaču, zavariš sunce za kuplung i zatvaraš prozorče...
Znam neke ljude sto su tako uradili i vukao njim traktor do prvog jaceg opterecenja i pko var...ja sam moj rastavio i lepo zavario i evo 2 god. ide bez problema.
Ako je tako kao što kažeš kako si ubacio prilikom sastavljanja onaj Zeger fi 45 koji ide unutra između zavarenih delova?
Post je spojen: [time]уторак, 01. март 2011. 16:35:12 CST[/time]
_________________________________________________
Mrzim kad moram sam sebe da ponavljam, aliu ovu sliku sam već postavljao u temi Ursus.....
Ovde je označeno koje površine treba zavariti, i mogu vam reći da tri vara od po 50mm ako su zavarena kako treba mogu da izdrže sva opterećenja.... To je pogled kroz ono prozorče na desnom boku menjača....

29liogl.jpg
 
imas elektrohidraulicni automat sa unutrasnje strane levog nosaca motora-tu treba da bude jedna zica nakacena na njega,i kada dobije struju on ukljucuje prednju blokadu.bolje ne dirajte to,ja na nasem skinuo zicu i izolovao je,nedo bog da zaglavi,ode u pm...a i ne znam sta ce mu to,znas kakvi uslovi treba da budu u radu da bi njemu to zatrebalo:haha: :cao:
 
srdjan7 je napisao(la):
imas elektrohidraulicni automat sa unutrasnje strane levog nosaca motora-tu treba da bude jedna zica nakacena na njega,i kada dobije struju on ukljucuje prednju blokadu.bolje ne dirajte to,ja na nasem skinuo zicu i izolovao je,nedo bog da zaglavi,ode u pm...a i ne znam sta ce mu to,znas kakvi uslovi treba da budu u radu da bi njemu to zatrebalo:haha: :cao:

ja sam na mog tamo stavio prekidac u kabuni i ukljucivao kad su uslovi bili jako gadni u oranju
 
Nazad
Vrh