Zetor

24l23b6.jpg

Post je spojen: [time]1299530312[/time]
_________________________________________________
fcqqo5.jpg
stigao novi setvospremac
Post je spojen: [time]1299555623[/time]
_________________________________________________
oqvejp.jpg

Post je spojen: [time]1299580927[/time]
_________________________________________________
2a9ds35.jpg

Post je spojen: [time]1299606273[/time]
_________________________________________________
2cxxhft.jpg

Post je spojen: [time]1299631609[/time]
_________________________________________________
2e17iwk.jpg

Post je spojen: [time]1299657004[/time]
_________________________________________________
syr2c4.jpg
eight=570]http://i55.tinypic.com/2e17iwk.jpg[/img]
Post je spojen: [time]1299682627[/time]
_________________________________________________
hehe....hvala :) setvospremac je 4.9 m
 
Svaka čast @peca92, kako kaže naš narod: " Ima se može se", mala šala, samo neka te služi ::namigivanje::, koliko si platio setvospremač ako nije tajna ! :D
 
hvala :) nije tajna...4850 eura
Post je spojen: [time]1299666951[/time]
_________________________________________________
2iu5lk2.jpg

Post je spojen: [time]1299692275[/time]
_________________________________________________
208iemp.jpg
 
Cestitke i od mene! :D
Samo sto postoji tema o setvospremacima i gde da se cestita,da ne bi otisli previse u :off_topic: jer ipak nije setvospremac Zetor ::namigivanje::
 
hvala prijatelju...znam da ima tema za setvospremac...stavio sam i tamo,a i ovde...posto je i traktor tu...ako ti smeta,ja cu da sklonim ? :p
 
Ne smeta,naprotiv svidjaju mi se slike! nego da ne bi bilo toliko :off_topic: i u 2 mesta iste slike! :ppozdrav:
 
hehe...werujem ti :) ma nebih ja ubacivao ni ovde...nego posto je zakacen za traktor,pa reko ae da ubacim...:D
 
Ljudi, jel zna neko ima li negdje u Republici Srpskoj ili Federaciji da se kupi neki zekonja sa prednjom vučom i najmanje 60KS? Danas sam gledao jednog 7711, uvoz iz USA, jak ko sami vrag,al nesto mi sumnjiva hidraulika, motor je perfekcija, 1989. godiste. Treba da idem da vidim jedan 7045 u Tešnju, al nikako da se nakanim, daleko mi ba.

Valjaju li ovi 7711 (73KS) inače? Moze li se on po performansama mjeriti sa npr 7045 (65KS)?
 
miroslav k je napisao(la):
77 je puno bolji od 70, brzi i jači (motor,menjač)

Kad sam danas malo vozikao ovog 7711 (onako je poružan, treba mu farbanje al nema rdje, mehanika djeluje OK), motor me zaprepastio. Kad se da jak gas, cijeli traktor se zaljulja. Zanima me jel on po vučnoj moći i sposobnosti za rad sličan, bolji ili gori od 7045 koji ima prednju vuču? Ovaj 7045 koji sam kontao da odem da pogledam je 1985. godiste, a ovaj 7011 je 1989.

Čudna mu nekakva hidraulika, ima one dvije velike ručice (jedna za kipu, jedna za poluge nazad) i ima pored njih jos neke dvije male za koje pojma nemam sta rade?
 
zombie_666 je napisao(la):
Kad sam danas malo vozikao ovog 7711 (onako je poružan, treba mu farbanje al nema rdje, mehanika djeluje OK), motor me zaprepastio. Kad se da jak gas, cijeli traktor se zaljulja. Zanima me jel on po vučnoj moći i sposobnosti za rad sličan, bolji ili gori od 7045 koji ima prednju vuču? Ovaj 7045 koji sam kontao da odem da pogledam je 1985. godiste, a ovaj 7011 je 1989.

Čudna mu nekakva hidraulika, ima one dvije velike ručice (jedna za kipu, jedna za poluge nazad) i ima pored njih jos neke dvije male za koje pojma nemam sta rade?
Cudo jedno kako smaras...
 
KishRobert je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Kad sam danas malo vozikao ovog 7711 (onako je poružan, treba mu farbanje al nema rdje, mehanika djeluje OK), motor me zaprepastio. Kad se da jak gas, cijeli traktor se zaljulja. Zanima me jel on po vučnoj moći i sposobnosti za rad sličan, bolji ili gori od 7045 koji ima prednju vuču? Ovaj 7045 koji sam kontao da odem da pogledam je 1985. godiste, a ovaj 7011 je 1989.

Čudna mu nekakva hidraulika, ima one dvije velike ručice (jedna za kipu, jedna za poluge nazad) i ima pored njih jos neke dvije male za koje pojma nemam sta rade?
Cudo jedno kako smaras...

Što smaram?
Otkad se to ne smiju postavljati pitanja na forumu?
 
Nazad
Vrh