Zetor

Ja mislim da je kućište isto za sve traktore.... E sad za zupčaniike, nebih znao, uglavnom ima 2 tipa prednje vuče.... Slabija ima 20" točkove i jača koja imqa točkove 24"
 
Kao sto sam i obecao da kad budem dosao kuci bice slika sa novim Forterrom 135.
Danas je bio drug do mene pa sam malo slikao za nas forum! :D
A veceras idemo na :ppozdrav:

 
Mnogi ga kao porede sa rusevima starije modele zetora mada nebi ja rekao zetor je mnogo kvalitetniji traktor od rusa.Ja sam sedeo u jednom neznam koji je tip iz 8o i neko godiste oko 50-60 ks od imt je udobniji i tisiji a kamoli rusa.Ovaj mi ekstra izgleda u kabini
 
steva 1984 je napisao(la):
Mnogi ga kao porede sa rusevima starije modele zetora mada nebi ja rekao zetor je mnogo kvalitetniji traktor od rusa.Ja sam sedeo u jednom neznam koji je tip iz 8o i neko godiste oko 50-60 ks od imt je udobniji i tisiji a kamoli rusa.Ovaj mi ekstra izgleda u kabini
Zetor iz kraja 80-ih u rasponu od 5211 do 7245 vredi od 5 do 12 hiljada evra. U zavisnosti od stanja. A za te pare imas rusa duplo mladjeg i bar 20KS jaceg. :cao:
Post je spojen: [time]1296352757[/time]
_________________________________________________
mladen87 je napisao(la):
ova forterra je bruka!!! :D koliko je para to zadovoljstvo?
Kosta oko 50 i koju hiljadu evropskih novaca, pretpostavljam. Deni ce nam reci tacno koliko ga je iznelo. Ja bih s' njom i u grad uvece izlazio... :D
 
ivan610988 je napisao(la):
steva 1984 je napisao(la):
Mnogi ga kao porede sa rusevima starije modele zetora mada nebi ja rekao zetor je mnogo kvalitetniji traktor od rusa.Ja sam sedeo u jednom neznam koji je tip iz 8o i neko godiste oko 50-60 ks od imt je udobniji i tisiji a kamoli rusa.Ovaj mi ekstra izgleda u kabini
Zetor iz kraja 80-ih u rasponu od 5211 do 7245 vredi od 5 do 12 hiljada evra. U zavisnosti od stanja. A za te pare imas rusa duplo mladjeg i bar 20KS jaceg. :cao:
Post je spojen: [time]1296302357[/time]
_________________________________________________
mladen87 je napisao(la):
ova forterra je bruka!!! :D koliko je para to zadovoljstvo?
Kosta oko 50 i koju hiljadu evropskih novaca, pretpostavljam. Deni ce nam reci tacno koliko ga je iznelo. Ja bih s' njom i u grad uvece izlazio... :D
Bruka? :haha: Pa to je jako smesno!Ovaj traktor je njega izaslo 52000 evra,a prava cena mu je oko 57000.Imao je popoust jer je ranije uzeo jos 2 Zetora od Agrolanda.Znam da je puno ::novac:: al mislim da vredi svaki evro za razliku od novog rusa ili imt-a (mislim kvalitet) koji mu nisu ni do kolena! ::svaka cast:: :cao:
 
Bruka u smislu da je extra, super, najbolje....nije to ona bruka , npr uvate nekog u svaleraciji pa pukne bruka po selu ::namigivanje::
 
deni89 je napisao(la):
Kao sto sam i obecao da kad budem dosao kuci bice slika sa novim Forterrom 135.
Danas je bio drug do mene pa sam malo slikao za nas forum! :D
A veceras idemo na :ppozdrav:

Ej svaka pohvala za traktor odlićan je vidim to je nova linija slićna je unutra kao moja ali ima mjenjać drugaćiji, vidim da mu je pover sada na H i L to jest HI-LO kod mene su to dvije zute tipke sve u svemu slićno malo je bolja unutra prednja maska je malo ljepša farovi gornji su poboljšani na pravi traktor .. :cao:
 
Odlicni su novi Zetori, samo zameram ovim vecima malu masu kao i nepostojanje cak ni kao doplata motora od 6 cilindara.
 
slican kabina ko na mom 8540 :D
i jel ko zna kako da rijesim problem sto mi izbacuje ulje na odusak kod desnog tocka i jel preporucljivo sipat 120 ulje tu :kisa:
 
Nazad
Vrh