Zetor

@ Boki-Vl
Tako je on meni reko jer je gledao i u Agrovojvodini a tamo je bio oko 50000e model 125,sad neznam...
Sve u svemu dobar izbor :D
 
Jer je to zetor!a s vremenom ce se pokazati...i uvericete se da je dobar izbor :osmeh:
 
Evidentno je da su Zetori uvek bili mnogo bolji traktori od IMT-a, ali ljudi jednistavno nisu smeli "da probaju".
Oni koji su probali, nikada se više nisu vratili na goru mašinu od Zetora.
 
Posedujem zetor-a 4511s 1977 god. ima *milion* radnih sati i prezadovoljan sam njime!
Nema kabinu pa me interesuje da li je neko od kolega forumasa pravio tzv.kacket i kako to izgleda ako ima neka slicica?
Imam kacket za imt539,da li moza da se preradi za zetor-a?
 
inwygn.jpg

Post je spojen: [time]1296653578[/time]
_________________________________________________
11ipa3s.jpg

Post je spojen: [time]1296678812[/time]
_________________________________________________
pozdrav Darko... :cao:
 
Evo ja danas bio da malo pogledam zetore u novom sadu lepi su traktori samo im je cena ::lose:: govorili mi cene od 85ks 30 000 evra i nesto bez pdv medjutim ja ih pitam sta ima od opreme a traktor golisav dodatna oprema je podesiv upravljac,klima,podesiva poteznica pik-ap kuka,gramer sediste,pomocno sediste,prednji i zadnji tegovi,instalicije za pneumatske kocnice za prikolice,ugljeni filter,povratni vod hidraulike ,rotaciono svetlo,grejac bloka motora a kad bi hteo sa reverzerom i poplacao takozvanu dodatnu opremu sto u Srbiji poskidaju eto mi da biram koji hocu zapadni traktor od 80-100 ks.

2yv8bio.jpg
24bn487.jpg
afcwm8.jpg
iqapex.jpg
2zgyd5z.jpg
 
Hvala Seca!Ja imam onaj za 539,ali nije ista stopa za srafljenje,ne znam da li moze da se prepravi da se zasrafi na cizmi ili kako vec,nisam imao prilike da vidim kako je fabricki,ako uopste zetor to radi ili je radio :sta: :sta: :sta:
 
Branko je napisao(la):
Evidentno je da su Zetori uvek bili mnogo bolji traktori od IMT-a, ali ljudi jednistavno nisu smeli "da probaju".
Oni koji su probali, nikada se više nisu vratili na goru mašinu od Zetora.

vecu odvalu od ove jos nisam cuo,pa vidi svako ko sedne iz bilo kog imt u ove malo novije zetore iz 85-95g je kao kad sedne sa stojadina u mercedesa!
imam zetora 7211 koji mi radi sve ostale poslove pored rusa,a od rusa mi je bolji,nikad se nekvari ima tihu kabinu,mogu ga cepati i nista ne ode na njemu,a na rusu kad tad nesto menjam,pa ga planiram prodati i uzeti ZTS-a ovog novijeg tipa od 160ks kao ovaj naprimer ;
ovaj jede malu decu ::namigivanje::
1z5u1ap.jpg


jel ima neko iskustva sa ovima,kako im se krecu cene na trzistu?
 
Jedan je kod nas doterao takvog pred novu godinu mislim da je 120ks ili vise naznam.E sad posto ga je platio neznam kad ga budem video pitacu ga neizgleda lose spolja.
Jel neko zna posto je nova proxima 65 gledao sam tezinu traktora ima 3600-3700 sa tegovima znaci ista sasija kao i 85-95 sto je po meni ekstra traktor za trckaranja sejanja bacanje vestaka.A bio sam juce u agrovojvodini i zaboravim da pitam coveka posto je.
Po meni frotera 95 je ekstra po tezini,snazi i udobnosti spram belorusa ekstra masina juce sam je turirao samo svira turbina na auspuh :haha:.
 
Mislim da je ta proxima oko 30000. Pa ti za jednu forteru od 90 ks imas 2 rusa te snage. Ne mozes da ih poredis jer nisu traktori iste cenovne kategorije. :cao:
 
Pa dobro to da nemogu se porediti.Ali opet kad bolje razmislim jako puno vremena i ja i burazer provodimo na manjem traktoru ovaj od 65 bi ko bombona dosao.Pre je nas drug napadao kad je radio u kod onih sto uvoze lidnere da uzmemo nekog oko 60 ks kvalitetni su medjutim cena je prepumpana sto se tice tih traktora.Ma cekam jos da vidim kako ce se ovi novi rusevi dokazati u selu mislim da se nekvare cesto ja imam '94godiste rusa neposustaje uopste a ovi novi videcemo...
 
Ja imam 5211. Dobro bi mi dosla jedna proxima malo jaca... Ali sigurno ne bih uzimao drugi traktor sem zetora. Eventualno rusa jaceg, ali to je samo iz finansijskih razloga. :cao:
 
Pozdrav svima.
Juce kupio Zetor 3320 1997 godina.
zanima me dali neko do vas ima takav traktor ili ima iskustva sa takvim traktororm
Bilo koja informacija dobro ce mi doc jer ja neznam nista o tom traktoru.
I dobra i losa iskustva su pozeljna.
hvala :bravo:
 
Nazad
Vrh