Zetor

Gradacac je napisao(la):
Pozdrav svima.
Juce kupio Zetor 3320 1997 godina.
zanima me dali neko do vas ima takav traktor ili ima iskustva sa takvim traktororm
Bilo koja informacija dobro ce mi doc jer ja neznam nista o tom traktoru.
I dobra i losa iskustva su pozeljna.
hvala :bravo:

sta si platio maraka ili evrova i koliko sati ima? ?
daj neku sliku
 
vedran R.srpska je napisao(la):
Gradacac je napisao(la):
Pozdrav svima.
Juce kupio Zetor 3320 1997 godina.
zanima me dali neko do vas ima takav traktor ili ima iskustva sa takvim traktororm
Bilo koja informacija dobro ce mi doc jer ja neznam nista o tom traktoru.
I dobra i losa iskustva su pozeljna.
hvala :bravo:

sta si platio maraka ili evrova i koliko sati ima? ?
daj neku sliku
Platio 14900 km a sati navodno ima 2600.
Al posto traktor nije nov ja ti bas n vjerujem u te sate.
Nazalost slika nemam jer nisam kod kuce.
Pozdrav..
 
3320 je jako dobar Zetor, kod mene u selu tri lika imaju takve i prezadovoljni su, on ima 51KS, tri klipa, jako malo troši, kabina (ako je originalna) je veoma udobna i velika. Na mom kraju su se odlično pokazali u svim poslovima, od lakih pa do teških kao što je oranje i siliranje, a kod mene je brdovito (doduše, ove godine oranje je išlo samo sa duplacima jer je zemlja bila jako ugažena i sva nekako slijepljena zbog previše kiše).

Koliko ja znam, veoma dobar traktor. I ja sam ih vozio i mnogo su kod mene radili usluzno (ponekad oranje, branje kukuruza, transport, baliranje) i jako često se srećem sa njima, pa mogu reći sve najbolje o tom traktor. Veoma pouzdan, okretan, mali potrošač, neobično moćan za tako malu snagu (51KS).
 
zombie_666 je napisao(la):
3320 je jako dobar Zetor, kod mene u selu tri lika imaju takve i prezadovoljni su, on ima 51KS, tri klipa, jako malo troši, kabina (ako je originalna) je veoma udobna i velika. Na mom kraju su se odlično pokazali u svim poslovima, od lakih pa do teških kao što je oranje i siliranje, a kod mene je brdovito (doduše, ove godine oranje je išlo samo sa duplacima jer je zemlja bila jako ugažena i sva nekako slijepljena zbog previše kiše).

Koliko ja znam, veoma dobar traktor. I ja sam ih vozio i mnogo su kod mene radili usluzno (ponekad oranje, branje kukuruza, transport, baliranje) i jako često se srećem sa njima, pa mogu reći sve najbolje o tom traktor. Veoma pouzdan, okretan, mali potrošač, neobično moćan za tako malu snagu (51KS).

Hvala Zombie,
Nadam se da nisam pogrijesio.Dijelovi su relativno jeftini za Zetora.
A ja ne radim puno zemlje tako da ce moc da zadovolji moje potrebe.
Mozda je malo skuplje placen al oni su uvijek na cijeni.
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LvZLq0YerKc&feature=related[/youtube]

evo još malo Zeke :)))
 
Ja imam loša iskustva,pola Dolova sam prošao i svugde ista priča: Juče je prodat ali ima moj kum takav isti.Ceo dan su me šetali,nisam naišao ni na jednog vlasnika što ne znači da su sve trgovci,samo sam naveo da bude oprezan.Video sam kod vas dosta zetora ali ko će znati ko mije trgovac
 
Zoran0230 je napisao(la):
Ja imam loša iskustva,pola Dolova sam prošao i svugde ista priča: Juče je prodat ali ima moj kum takav isti.Ceo dan su me šetali,nisam naišao ni na jednog vlasnika što ne znači da su sve trgovci,samo sam naveo da bude oprezan.Video sam kod vas dosta zetora ali ko će znati ko mije trgovac
Pa ti sto su te setali su cigani,aman bas svi trgovci s traktorima kod mene su cigani... i oni ne rade traktore preko 60 konja i preko 5000evra,zetori bas i nisu za trgovinu jer se i ne kupuju a i ne prodaju cesto a i cene im je dobra... ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
imam 7745 na kojem nemam automatsku kuku ima li neko prijedlog kako da napravim, neki crtež ili sliku
 
Malo da osvezimo temu, prototyp Zetor MAXTERRA
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NonyzIgGSUY&feature=related[/youtube]
 
Nazad
Vrh