Zetor

evo i zetora on mi dobar deo posla odradi
33mn441.jpg
 
Pozdrav svima.Ja imam 5211 u dobrom stanju,interesuje me dali mogu da mu ubacim prednju vucu,i gde da nadjem,i koliko para?Nebih da ga prodajem jer ima 2048 r.c. Unapred hvala
2928kyr.jpg
 
pozdrav izvinite što upadam u temu vidim kolega se interesira za prednju vuču pogledaj na slovenski kmetskim oglasnik tamo sam našao prednju vuču za zetora vidim imaš lijep 5211 predpostavljam da je 88 god :ppozdrav:
 
Zekonja je 91 god.Dobra masina,hocu da mu ubacim prednju vucu,kod mene ima dosta brda,pa mu fali oslonac,inace ima snage.Pozdrav,a kabina je mehanika orasje
 
Jedan moj drug je kupio prosle nedelje novog Zetor-a Forterra 135. Nisam ga jos video jer sam trenutno u Temisvaru al kad cu otici kuci bice slika! :D
Ovakav je model...
e9vlvs.jpg
 
Ova, nova maska sada im je predobra puno bolja nego od prethodne proximine .. te proxime mi se uopće ne sviđaju po cijeni su u rangu s forterrom a razlika nije jako velika ali ima razlike .. :cao:
 
deni89 je napisao(la):
Jedan moj drug je kupio prosle nedelje novog Zetor-a Forterra 135. Nisam ga jos video jer sam trenutno u Temisvaru al kad cu otici kuci bice slika! :D
Ovakav je model...
e9vlvs.jpg


komsija ja sam ga video to je 135 ks, motor sa 4 klipa ima turbinu i interkuler jako lep traktor!
 
Nazad
Vrh