Zetor

Ako uzmemo u obzir da kod nas sklop tj. klip klipnjaca i stublina kostaju do 50 evra onda dijelovi i nisu skupi, radilica kosta oko 300 evra.
 
bgmi jeftino. :sta:

kod nas opet dodje jedan ublazivac (klip pokraj desnog tocka) vishe od 50 €, retrovizori komplez skro 30 €. a da za motorne dijelove negovorim. ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Mićo, kako mi čovjek kaže orginal zetorov iz čehoslovače, jedna firma u Sl. Brodu, čak mi je i pokazivao, orginal pakovanje, znakovi..
 
basicu, makar ti mozes otici u agrocop u laktase bez licne karte, a oni su ti zastupnici, e sad ako ti imas para za bacanje siroko ti polje, ja sam kod njih kupovao karike , pa sam pitao i za sklopove, a taj ublazivac sam platio 75 evra kakva je logika nepitaj, ja samo placam ,a cijene oni stavljaju
 
petarHR je napisao(la):
Mićo, kako mi čovjek kaže orginal zetorov iz čehoslovače, jedna firma u Sl. Brodu, čak mi je i pokazivao, orginal pakovanje, znakovi..
Izgleda da ćemo mi iz Bosne po dijelove za Zetore u Hrvatsku, barem nije daleko S. Brod nekih 120 Km. Po meni baš i nema neke logike da su dijelovi u Hrvatskoj jeftini nego ovdje u BiH. Pa mnogi iz Hrvatske dolaze i kupuju dijelove za traktore u Doboju u Total traid. Ma da bi mogli kupovati u Hrvatskoj pa tražiti povrat PDV-a, e sad kako preko granice to neznam do koliko se novca u nas ne plaća carina.
Dodatak; evo našo sam da u HR komplet karika za Zetora 100/4 košta 92 Kn, evo linka s ostalim cijenama dijelova za Zetora i Ursusa;http://www.trgo-agencija.hr/kategorije.2c2ea6d1a43343f982f2470eacddfb8a.ursus_i_zetor.aspx
 
ja sa pred branje kukuruza menjao obe lamele,druk lager ( manji ),lager u zamajcu ,i one šoljice što prolaze kroz pipke kvačila sve ti platio 5200 din
 
hvala pitaču ove naše " torpedaše" iz padine :ppozdrav: :cao:
Post je spojen: [time]недеља, 02. јануар 2011. 06:28:51 CST[/time]
_________________________________________________
pa samo sredina i krajevi :haha: pa trebalo bih ga komplet remontovati motor,hidraulik,kočnice ,instalacija ,kabina ma jednom rečju sveeeee pazi to je tastov traktor 7011 iz 1982g moš misliti nije rađen do sada pa se u njegovo ime raspitujem i tražim dobrog majstora koi ih remontuje da po izlasku iz radionice izgleda kao nov :D
 
Pozdrav. Imam ZETOR 8011 i trebao bi mi neko ko se bavi popravkom kabina i limarije na traktoru i interesuje me da li je neko pokusao ubaciti drugi motor u zetora i kakva su iskustva onih koji su to uradili :cao:
 
Nazad
Vrh