Zetor

Koliko ATF ulja mi treba za servo volan koji sam kupio? 1L? 2? 3? I treba li neko posebno da kupim, ili moze bas bilo koje?
 
Trebao si umesati zelene u crnu u odnosu 1:3 onda bi imao original nijansu Zetor. A za felne treba dodati malo oker u belu.
 
Pa ja sam gadjao originalnu zetorovu sifru boja.
Bela boja je ral 1013
Crna boja je ral 9005 a crvena je ral 3020

Mityoo, znam da si ti kupio identican ovaj set hidraulicnog volana. Koliko si ulja sipao?
 
Pozdrav dragi poljoprivrednici cale i ja se pavimo stocarstvom i zbog povecanja posla trazimo da kupimo jos jedan traktor ko ji bi nam bio za oranje ali i za druge poslove u poljoprivredi. Imamo dilemu izmedju nekoliko traktora: zetor 7011, torpedo 7506, imt 577(stariji tip) i ursus 902 pa me zanima po vasem misljenu koji bi bio najbolji izbor u vidu potrosnje, kvaliteta, dostupnosti rezernih delova. Hvala puno.
 
Koliki pritisak zraka treba da bude na zetoru i di se podešava kihavac ili piskavac?
 
Pozdrav dragi poljoprivrednici cale i ja se pavimo stocarstvom i zbog povecanja posla trazimo da kupimo jos jedan traktor ko ji bi nam bio za oranje ali i za druge poslove u poljoprivredi. Imamo dilemu izmedju nekoliko traktora: zetor 7011, torpedo 7506, imt 577(stariji tip) i ursus 902 pa me zanima po vasem misljenu koji bi bio najbolji izbor u vidu potrosnje, kvaliteta, dostupnosti rezernih delova. Hvala puno.
Ako ti treba jači-URSUS a ako ti treba nešto univerzalnije 7011-moj predlog.
 
Nazad
Vrh