Zetor

Malo zabave. Remont zapeklih i trulih kočnica, kućište dogore puno zemlje i odma i remont čitave šunke. Rezultat napatio se ko nikad i sad kad je sve gotovo
Je... Me semering osovine ispod pakni. Pokido sam već treći semering nabijajući ga unutra i nema šanse (jako je knap rupa) . Ima li ko kakav savjet
e5a07efdf8ff0565bc0465447852b107.jpg
847ded35eda3a203b0dfc597d22eca5c.jpg
f45395c4bed2e6ff2d6e7aed8118efd9.jpg


Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
 
Ja sam pre dve nedelje kupio set hidraulicnog volana za 5711 u Juselu. Narucio sam ON-LINE i sa kucnom dostavom je kostalo 35500 dinara i prezadovoljan sam sa dobijenim. Sve je stimalo i nista nisam trebao da dokupim osim ulja. Montirano bukvalno za sat vremena.
Da se i ja pohvalim. Kupio sam i ja ceo set hidraulicnog volana za mog 5711. Nadam se da ce i meni lepo da sluzi.
Cena bez PDV-a, veleprodsjna je 32500 din. Veleprodsjna sa pdv-om je 39.000 din a za nas smrtnike 42500 din.
 
Znam ,al reduktor mi skinit i onaj veliki poklopac na njemu pa sam mislio nasuti dok ga ne stavim lakše nego na rupu
 
Kad smo već kod zetorovih kočnica, preporučio bi vam da na one rupe s prednje strane gde ulaze šipke zaručnu i blokadu stavite neke gume da bi sprečili da blato, voda i prašina ulaze u prostor gde je doboš kočnica. Sto posto provereno.
 
Jel zna neko koliko tačno ide ulja u bočne reduktor?
1,9 litra kod mene pise u prospektu, a kao sto ti rekose, sipas dok ne krene da curi, zasrafis i vozis.


Jel ima neko ideju sta da ubacim u rupe od kabine, da ne bude direktan kontakt sasije i kabine, da ne pravi vibracije?
Do sada su kabinu drzsli samo dugacki srsfovi M16.
Rupe od kabine su cevaste, fi 19mm. Dal je dovoljno neko jako gumirano crevo, i da uklopim srsfove po precniku creva, da bude knap?
 
1,9 litra kod mene pise u prospektu, a kao sto ti rekose, sipas dok ne krene da curi, zasrafis i vozis.


Jel ima neko ideju sta da ubacim u rupe od kabine, da ne bude direktan kontakt sasije i kabine, da ne pravi vibracije?
Do sada su kabinu drzsli samo dugacki srsfovi M16.
Rupe od kabine su cevaste, fi 19mm. Dal je dovoljno neko jako gumirano crevo, i da uklopim srsfove po precniku creva, da bude knap?
Ja sam kod mene poturio izmedju parce gumene trake 5mm i radi posao
 
Nazad
Vrh