Zetor

Ljudi, na zetoru imam samo jedno crevo za hidrauliku, a sto je najgore nemam cep, kako bi dodao jos jedno crevo, tj izvod hidraulike. Trebalo bi da postoji cep, pa da se stavi drugo crevo, ali to kod mene nema? Ima li neko kakavu ideju?
 
Delovi kupljeni u Bavanistu i nesto poslato iz Goloboka. Sve ukupno nesto manje od 20000 din. plus majstor!
Ukupno 5 cilindara (2 glavna ispod papuce) 2 kod pakni i 1 ispod kabine koji ukljucuje i vazdusno. Bakarne cevi plus gumena creva i pakne plus opruge!
Sram te bilo ,kupuješ delove u Bavaništu a ne svratiš kod ratnog druga .::spreman na sve::
 
Napredovali,nema sta...ali Zanimljivija je zemlja na kojoj sve kompanije rade reklame...kao da svi na istoj parceli snimaju...nigde zemlja da se zacrni-a brazdi ne mozes prebrojati.
 
Napredovali,nema sta...ali Zanimljivija je zemlja na kojoj sve kompanije rade reklame...kao da svi na istoj parceli snimaju...nigde zemlja da se zacrni-a brazdi ne mozes prebrojati.

isto ko i kad je masej obaro rekord u oranju sa nenormalnim brojem plugova na vec isfrezanoj zemlji :haha:
 
Sta mislite kako bi 6011 nosio ovaj plug?
img20151009131728.jpg
 
Jel ovo 14", djeluje poveliki? Mislim da nije previše težak za nošenje za 6011, ipak je on 4 klipa pa je nešto duži i teži no ne znam kakva vam je zemlja, zbog zahvata? Kod mene 7045 ima posla sa mojim plugom kojeg sam proširio na 33cm, dakle nešto manje od 14".
 
Jel ovo 14", djeluje poveliki? Mislim da nije previše težak za nošenje za 6011, ipak je on 4 klipa pa je nešto duži i teži no ne znam kakva vam je zemlja, zbog zahvata? Kod mene 7045 ima posla sa mojim plugom kojeg sam proširio na 33cm, dakle nešto manje od 14".

Nije problem zahvat. Ima stelujuci. A zemlja je da kazem laka, 539 vuce IMT 755. Nego mi je samo kako ce nositi.

- - - - - - - - - -

@ Michigan kako nosi 6718 dvobrazni obrtac, ima li neka slika? Imas li tegova napred?
Plug jeste na prodaju, dok ne krene oranje, cenim 950e.
 
BIo mi covjek neki dan zito brao sa traktorom Zetor i berač ma za sat i po leže sve ono stvarno lijepo fata žito čisti nema posle da hodaš po njivi da tražiš..Istrese onaj koš stane u njeg polijepo
 
Jel je brao kukuruz beracem? Ili je znjeo(kosio) zito, vucenim kombajnom za traktorom.
Ne razum kad kazes brao zito, verovatno se kod vas drugacije kaze.
 
Nije problem zahvat. Ima stelujuci. A zemlja je da kazem laka, 539 vuce IMT 755. Nego mi je samo kako ce nositi.

- - - - - - - - - -

@ Michigan kako nosi 6718 dvobrazni obrtac, ima li neka slika? Imas li tegova napred?
Plug jeste na prodaju, dok ne krene oranje, cenim 950e.

Nemam sliku,nazalost ! Pre dva dana sam orao,nisam slikao a sramota me stalno da pozajmljujem ....imam tegove fabricke,nosi ga lepo i jos bolje se mota kao da imas hidro volan ;) . ide drugom u pesak uglavnom.
 
Nazad
Vrh