Zetor

Krokus Golobok ili neko u Kisacu, velika je razlika u ceni , ceski je pa skoro duplo skuplji.Kod mene namesten turski 2009. godine, radi bez problema.Ne znam za Atlas sped, da li jos drze nesto za Zetora?
 
Poslednja izmena:
Znam da kada smo mi pitali 2009. u Kisacu kod Kulika je original ceski bio skoro pa dva puta skuplji. Stavi slobodno taj turski, radi dobro posao.
 
Koja je cena? Nisam registrovan da bih video, a totalno mi je idiotski sa njihove strane da se registrujem za ovako nesto. Sajt je fino napravljen, al ne znam zasto zele da neko bude registrovan?
 
Pa recimo kod mene pumpa salje 80 l barem tako pise na taktor data a ja kontam spojim zadnji utovarivac jer imaam problema sa njegovom pumpom, pa me interesovalo koliki je protok na kiper od ukupnog kapaciteta pumpe. Recimo loznicku prikolicu digne 3 puta brze od rakovice
 
Drugari, nista me ne muci, i nemam nikakav problem sa traktorom, nego sam upravo ugledao da sam do sada napisao 999 post-ova, i zelim da hiljaditi bude u ovoj mojoj omiljenoj temi. Zivi bili i druzili se i dalje lepo ovde na forumu :ppozdrav:

Evo jedne od pre dva dana, svezije nemam :ppozdrav:


free image host

Zasta sluze one gume na drljaci
 
Gume sluze da pri spustanju poluga ram ne udara po krilima, vec se oslanja na gume. To kod mene u selu svi stavljaju i skroz je ok ovako.
 
Neko ne prati na casu... :osmeh:
Ovaj patent je Marko ukrao od jednog naseg clana sa foruma. Drzi "distans" izmedju rama i "listove" (table) od drljace, smanjuje habanje (ne skida se farba, iako se spusti, jer ram nalegne na gume a ne na table).

- - - - - - - - - -

Preduhitrio me gazda, a nisam ni bio dobro informisan u vezi "kradje" patenta - izgleda.
 
Arpad, kao sto vidis i po ovom postu od MarkoSreta koji je iz Sumadije, blizu mene, to se kod nas koristi godinama, i retko ko nema gume na drljaci. Pritom nemam pojma ko je taj clan sa foruma stvarno.
 
Nazad
Vrh