Zetor

Kuglica treba biti onoliko koliko moze stati u navoj na puzu.Moras paziti da su iste debljine.Luft na nosaacima smanjujes tako sto vadis distanc podloske.Znaci mora da puz se lako pomjera a da nema lufta.Ako su zajedeni navoji na puzu ili vrtenu luft mozes samo rjesiti kupovinom novog .
 
moze mala pomoc. komsiji na zetoru 3511s ako se ne varam, pusta naftu na cepu gdje se ispusta ulje iz bos pumpe. danas smo htjeli zamijeniti i kad smo odvrnuli cep nafta je tekla kolika je rupa tako da smo zavrnuli i nastavili sa radom. sta se tu treba mijenjati? da li je to veliki kvar?
 
na cemu da zamijenimo brtvu? koliko ce nafte isteci? jel to normalno sto se nakuplja nafta?
 
fotografija0097.jpg


fotografija0096.jpg


Stigle cipelice za Zekana mitas 10 platana!
 
To je original Češki mitas , nisam video još ovakav . Naš je drugačiji .
 
Pogonski Mitas najcesce dolazi kod nas u modelu TD-13, medjutim postoji jos par dezena, zavisi od toga da li su radijalni ili nisu, u svakom slucaju svi su dobrog kvaliteta.Mislim da su na slici gume u TD-02 verziji .Mekane, fine, udobne gume.
 
Poslednja izmena:
To je original Češki mitas , nisam video još ovakav . Naš je drugačiji .
E ako su original ondami je jos draze sto sam ih kupio:osmeh:

- - - - - - - - - -

Pogonski Mitas najcesce dolazi kod nas u modelu TZ-13, medjutim postoji jos par dezena, zavisi od toga da li su radijalni ili nisu, u svakom slucaju svi su dobrog kvaliteta.Mislim da su na slici gume u TD-02 verziji .Mekane, fine, udobne gume.
Nisi pogresio kolega u pitanj su TD-02 verzija i dosta su mekane koliko mogu da primetim mada jos nisu namontirane da bi mogao izneti konacan utisak!
 
Gde si ih nabavio i naravno cena?:ppozdrav:
Sulok kompani Ada cena sitnica 39000din po komadu!

- - - - - - - - - -

@ Tomo VS Sada je Zetor u fullu. Samo jos kabina da se istapacira.:)
U fulu,a i lika koji treba da mi tapacira kabinu sam pre neki dan sreo u kafani pa sam mu malo usi isteglio sto me je slagao i sada mi je cvrsto obecao(inace samnom bio jedan rodjak ,a njemu nesme NE da kaze inace:udri:) da ce doci cim se malo temperature ustale da bi posao bio valjano odradjen!
 
Tomo VS koliko će koštati tapaciranje kabine? Materijal + ruke?
Nista neznam dok ne odradi posao ali mi se cini da ce dobiti dve noge u zadnjicu posto mi je uzeo pare unapred za materijal,a nije dosao vec godinu i po da odradi posao.Inace bilo je reci negde oko 4000din.da je celu istapacira inace jako dobar majstor ali sto laze pa to je neverovatno covek da ga ubije od muke!
 
Da li neko od kolega moze da mi napise redosled zica na uredjaju sto daje struju za sat, to mi lici na neku bombinu nalazi se napred kod vodene pumpe i ventilatora.
Upitanju je 6211, radili generalnu i sada nece da rade rc a obrtaji rade,probao sam kobinacije sa zicama i ne mogu da pogodim. Majstor sto je radio kaze ne moze da rade i obrtaji i rc ne zna ni on sto, a pre generalne radilo sve ok. Hvala...
 
Nazad
Vrh