Zetor

Major meni nekako ruzan, mislim da je moglo biti mnogo bolje..........
 
juce mi se u prskanju desi da pocne da mi pusta ulje na izlaznom vretenu i mlazu,morao sam da dosipam ulje jer na ceo dan iscuri lepa kolicina,kad se kardan iskljuci curka po kap.Sta kazete,semering ili ? Menjao sam ga pre 4-5 meseci.
 
Zetorasi gde se moze naci cevcica ili kako je vec zovu ventil za filtriranje kocnica. Nemogu nigde da je pronadjem a stara mi se zalomila izvadio ja nju ali sta ta stavim na njeno mesto.
 
meni je izgleda otisao puz volana,nece da se mota,nisam imao vremena da zagledam sta je,video sam samo da se sve svuklo ispod drzaca kabine,sad praznici do srede nista od popravke.... ::jako_besan::
 
Zetorasi gde se moze naci cevcica ili kako je vec zovu ventil za filtriranje kocnica. Nemogu nigde da je pronadjem a stara mi se zalomila izvadio ja nju ali sta ta stavim na njeno mesto.

Ja mislim da imam , pre par godina sam menjao mislim da mi je ostao jedan komplet starih cilindara . sutra javim da li sam našao .
 
meni je izgleda otisao puz volana,nece da se mota,nisam imao vremena da zagledam sta je,video sam samo da se sve svuklo ispod drzaca kabine,sad praznici do srede nista od popravke.... ::jako_besan::

pazi na kvalitet! mi smo uzeli nov, pa menjali, pa posle 8 r.s. raspao je nov... znaci daj malo vise para za bolji kvalitet!
 
@ Dulkaarpad prosao sam odlicno,bez dinara kostanja,nije puz, nisam tad imao vremena da gledam,pukao samo sraf,pa zamenom sad je sve ok....
evo ga sa atomizerom...
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh