Zetor

major.jpg


Prije nekih 10 dana sam bio u Agrocopu Kobatovcima i slikao ovog Majora, 77 KS, 51.300 KM.
 
Ovakvi se kreću oko 4000. Ovaj doduše ima nešto više argumenata za višu cenu .Zadnje gume ,alnaser,farba i trud oko njega možda vrede još 1000e.Ja bih svog dao za te novce a sve je ispravno na njemu.84 god.
2nsuq9i.jpg
 
Bice da je mozda neki preprodavac.. vidim po komentarima njegovih drugova ispod slika..


Nije preprodavac,poznajem ljude jako dobro,tu cenu je stavio pa ako neko hoce da da ok ako ne ostaje za njega.Inace na traktoru je sve maximalno ispravno sad.
 
Kad sam se interesovao za novog Zetora pre nekoliko meseci rekli su mi da će MAJOR stići i kod nas u Srbiji za par meseci i da će osnovna varijanta biti oko 26 000 eura, tj. isto kao i kod Vas. Ne znam da li je počela prodaja kod nas ali mi se čini kao dobro sklopljen i nadasve kompaktan traktor. meni je ta kompaktnost jako bitna jer sam voćar pa traktori treba da budu malo bolje upakovani, a ovaj mise čini nešto manjih dimenzija od Proxime, ili mi se čini ?
 
imam i ja pitanje za vas kolege zasto taj major ima za 8000e nizu cenu nego proxima iste snage,sta je razlika?

Ja imam proximu 70,ona je bez prednje vuce,i uporedio sa majorom.Kod mene je sediste za suvozaca na rasklapanje sa sundjerom i meblom,jednostavnije su komande,nema spoljnu hidrauliku kod mene su klipovi 75mm i imam spoljasnju kontrolu hidraulika.Kod mene je ima dve brzine kardana kod njega jedna.Kod mene ima brdo radnih farova kod njega nema ni mesta za druge prekidace.Tegovi na zadnjim tockovima.Moja pumpa dize 3600 kg,a njegova 2500 kg.Ovo sam ja primetio,mozda nisam skroz upravu,ali najbolje je da se zove agrovojvodina direktno.Sve ostalo je manje vise isto.:osmeh:
 
Ja imam proximu 70,ona je bez prednje vuce,i uporedio sa majorom.Kod mene je sediste za suvozaca na rasklapanje sa sundjerom i meblom,jednostavnije su komande,nema spoljnu hidrauliku kod mene su klipovi 75mm i imam spoljasnju kontrolu hidraulika.Kod mene je ima dve brzine kardana kod njega jedna.Kod mene ima brdo radnih farova kod njega nema ni mesta za druge prekidace.Tegovi na zadnjim tockovima.Moja pumpa dize 3600 kg,a njegova 2500 kg.Ovo sam ja primetio,mozda nisam skroz upravu,ali najbolje je da se zove agrovojvodina direktno.Sve ostalo je manje vise isto.:osmeh:
AgroPijaca - polovni traktori iz uvoza i ostala agrotehnika na jednom mestu! Polovni standardni traktor Zetor Zetor Major 80, godine proizvodnje 2013, ima snagu od 77 KS (57 kW) i bio je u upotrebi 0 radnih sati. Ovaj standardni traktor iz uvoza kosta 25000 EUR bez 27% PDV-a bez troskova transporta, carine i PDV-a. Standardni Zetor traktor Zetor Major 80 ima sledecu dodatnu opremu: Brzina: 30 km/h, Broj okreta kardan 540/1000, Pogon na sve točkove (4x4), Pneumatska kočnica, Kabina, Klima uređaj, Sinhroni menjač.
Evo i linka za sliku i detalje
http://www.agropijaca.com/polovni,1002158,Zetor-Zetor-Major-80.html od zadnjeg pitanja sam se bacio u pretragu i nasao sam neke informacije sto kazuju da nije bas golisava verzija proxime
 
Jedan od mojih prvih videa postavljenih na Youtube sa Zetorom u "glavnoj ulozi"

 
ma tip je luđak rasturio je traktor totalno, a ovo što kažeš za sajlu pa ona je na normalnom mjestu na vitlu, samo što je mogao komotno s traktorom izaći van na suho i onda vitlom privući trupce.
 
Neznam kakva je kod mene lamela ,ali ja na zetoru ako malo duže držim na kvačilu odmah smrdi lamela.
.Bolje bi bilo ovde malo niže kačanje ,jer on svedno mora spustiti nož dole pa tek kad traktor potegne on ga odmah digne .E sad verovatno sajla i mora ovoda da ide preko valjaka.......
 
Nazad
Vrh