Zetor

zna li neko gde bih mogao da kupim prednji vucni most od zetora 6945,ili ako postoji neko ko ugradjuje prednju vucu na traktore,hteo bih da ugradim na moj Zetor 6911...?:sta:
 
FALA DRUGARI...Traktor sam kupio u selu od Mitica...platio sam ga 10100e,1988g. uvezen je i Poljske nije radio kod nas,motor dobar prednja vuca radi zec kornjaca radi,nova instalacija,ofarban,gume zadnje lose ima tri brzine...Za sad planiram da kupim neki spremac od 5,5m i neki prevrtac e sad dal ce biti tri ili cetiri brazde to neznam...
 
Kod nas su zetori odmah iza imt ima ih mnogo a plus sto dosta ljudi kod nas trguje iskljucivo zetorima jer su trazena roba i lako se prodaju

sve kobinacije su moguce, skoro sam isao sa komsijom i pazarili smo zetor 7245 i dogovorili da se vuca skine posto covjeku netreba i dobili tako

zetormatic to dosta radi upitaj i njega
 
FALA DRUGARI...Traktor sam kupio u selu od Mitica...platio sam ga 10100e,1988g. uvezen je i Poljske nije radio kod nas,motor dobar prednja vuca radi zec kornjaca radi,nova instalacija,ofarban,gume zadnje lose ima tri brzine...Za sad planiram da kupim neki spremac od 5,5m i neki prevrtac e sad dal ce biti tri ili cetiri brazde to neznam...
plug 3+1 pa vidi trebalo bi da ide
 
Pa najverovatnije ce biti cetiri,ali videcu..jel ima negde neki spremac na prodaju od 5,5 ili 6m
 
seca kupi 4 brazde ako 160 konja nemoze da vuce zapali ga odma ali moze u svim uslovima
Motor ima snage,nije mu tesko,ali se desava da relativno brzo proklizi kad je malo teze oranje a vlazna zemlja.To se meni desavalo ali nemam ovoliko tegova napred kao kod clana Seca,a traktor je dosta dugacak i treba mu sto vece opterecenje napred.
 
neznam,videcu...Prvo spremac da doteram u avliju,a za plug ima vremena...Mada mislim da bi tri brazde bilo bolje icicu brze a i nasa zemlja je malo teza..Sta mislite koju sirinu spremaca da pazarim?
 
Zna li neko koje bi prednje veće gume mogao da stavim na Zetor 7045? Sad imam 11.2-24" i 16.9-30, volio bih naprijed staviti neke šire ali me brine što kod nas nema guma sa metričkim mjerama a 12.4-24" je vjerovatno previše visoka. Zna li neko koja je metrička (radijalna) guma visoka otprilike kao 11.2-24" a da je nešto šira, kao npr. 12.4 ili 13.6 dijagonalna guma?
 
Nazad
Vrh