Zetor

Čovjek je u pravu , lijepo je reko da je sjedio u kafani . Garant su i žene koje su prolazile bile sve bolje i bolje kako je vrijeme prolazilo u kafani.
 
Za to si potpuno u pravu. Mozda ni kriv ni duzan, ali ja sam mog zetora kupio pre mesec dana, a svaki oglas iz tvoje okoline je bio preskocen sa moje strane.
Mogao bi da se preselis na par meseci, ili da dan nekom prijatelju da ti proda traktor :osmeh:
 
Dolovac kako ti se pokazao 7011 sa beracem kojom ga brzinom vuces i kolika mu je potrosnja?Ja sam uzeo 7011 a planiran je za transport i beraz zmaj 222 pa me interesuje dali ce biti dobar u berbi!
 
U mom kraju postoji jedna poslovica: Ko je kupovao u Dolovo taj je bolov'o :haha:
Dolovac ovo se ne odnosi na tebe vec na one cigane sto nude traktor cim vide coveka koji nije iz Dolova....
 
Tomo mogao bih i ja da ti odgovorim.Imam isto i ja 7011 i vucem zmaj 223.Kada je kukuruz dobar vozim ga 3.sporohodnom,a kada je malo slabiji moze i 4. a za potrosnju ne znam nikada nismo merili. I na zetoru je dobro sto moze npr.kad zagusi berac ubacis ga u rikverc i preko tockova ukljucis da okrece kardan i tada krnes u nazad i on kontra obrce berac i taman oze da se odgusi ,a da ne izlazis iz kabine
 
U mom kraju postoji jedna poslovica: Ko je kupovao u Dolovo taj je bolov'o :haha:
Dolovac ovo se ne odnosi na tebe vec na one cigane sto nude traktor cim vide coveka koji nije iz Dolova....

a tek berace sto probaju da uvale... ima jedan kk 30 sto stoji 10godina na ulici i cena mu je 2900e. nije u okviru teme al podseti me
 
Svi traktori koji imaju mogućnost pogona kardana preko menjača ,trebali bi da mogu na taj način vratiti berač u nazad.
 
Dolovac kako ti se pokazao 7011 sa beracem kojom ga brzinom vuces i kolika mu je potrosnja?Ja sam uzeo 7011 a planiran je za transport i beraz zmaj 222 pa me interesuje dali ce biti dobar u berbi!
Evo ovako sa 222 berem 4spora kolko god da je jak kukuruz,ove godine brao sam 1 brza i 5 spora potrosnja oko 8l na kj. inace kad berem 4 sporom potrosnja 10-11l po kj. sto se tice branja bices prezadovoljan jer je okretan,tih ,udoban i netrosi mnogo,e sad za potrosnju u transportu nemogu to da ti kazem jer zavisi od mnogo faktora.

- - - - - - - - - -

U mom kraju postoji jedna poslovica: Ko je kupovao u Dolovo taj je bolov'o :haha:
Dolovac ovo se ne odnosi na tebe vec na one cigane sto nude traktor cim vide coveka koji nije iz Dolova....
Al to ti je kad se svi vi sa strane zalecete na traktor 2000 i neko godiste za 1500evra,gde je tu logika:sta:
 
.Ja kad pršćem sa IMT-OM ,oturim onu ručicu dole i ide preko menjača .E sad za rikverc nisam siguran pa se izvinjavam ako sam pogrešio.
 
Ako moze neko da mi posalje broj od neke radnje za zetora....treba mi filter vazduha i jos neke sitnice,zvao sam Atlas sped,Bob komerc,Lazaro niko nema......marija muha nije tu a meni ovo treba sto pre....unapred hvala..
 
Kako nema,pa ovde na forumu svi ljubitelji Zekana kazu da ima delova gde god zamislis.
U Sapcu imas jednu radnju za rusa i zetora,kod autobuske stanice,delovi su sacuvaj boze losi i cene ujedaju,a vlasnik teski smrad.Broj nemam,a mislim i da ne radi sad,sigurno je otisao u Ukrajinu za bozic.
 
znam za te,bio sam kod njih Poljotehnika a br je 015334448 mada kao sto kazes delovi nisu bas ok a i gledaju samo da utrpaju deo sad da li odgovara ili ne njih to ne zanima
 
Nazad
Vrh