Zetor

@kockasalascenej druze zamerka ti je na mestu,tegove za njega trazim da kupim(postavio sam i u oglasima) a ako ne nadjem orig. njegove onda cu uraditi zimus drzace i nacaciti neke tegove npr od IMT nije to to ali jbg.
 
063/548-478- u oglasima iz novine nudi garnituru tegova za Zetor.
@kockasalascenej druze zamerka ti je na mestu,tegove za njega trazim da kupim(postavio sam i u oglasima) a ako ne nadjem orig. njegove onda cu uraditi zimus drzace i nacaciti neke tegove npr od IMT nije to to ali jbg.
 
Jos se radilo na 52ki..NOVE SLIKE:...

UTISCI ?
2mmda9i.jpg


1fct4y.jpg


ylbt1.jpg
 
Lep rad, ja biih par sitnica drugačije odradio, ali i ovako je super.... U belu farbu umešaš malo oker žute, i onda dobiješ boju za felne, onda bih i krov farbao u tu boju umesto u crvenu....
 
Stalno sam tako farbao, stavljam na krov orginal slonovu kost boju( bijelu) sto ide na zetore i na felge isto tako..

Ovdje je felga isto boje Slonove kosti , ali je Mat boja, nije uljna a u tome ima razlike kod ove boje, tada ide malo na zuto.

- - - - - - - - - -

Vidi ovog kako smo ga sredili..

ejx4t4.jpg



2e4kydz.jpg
 
Hehehe Zombi, ja sam ga dotjerao samo ga dobro oprat vidio si kakav je ..:haha:

7245 je davno otisao, nije bio dugo kod mene, cim sam ga sredio otisao je, cak i slika malo imam od njega, nisam ga stigao uslikati...:haha:

Moze biti do 300 € da se dobro sredi, cak da dodje i do presvlacenja kabine ( tapacirunga)..osim ako mu beli ne treba varenje i krpanje..
 
Kako se rješava curenje ulja na Zetoru 7045, nazad na mjestu gdje poluga hidraulike izlazi iz kućišta? Tu malo bali, beznačajna količina ali mi ide na živce pa bih to rado riješio.
 
Nazad
Vrh