Zetor

Pozdrav, pre nekih mesec dana pazaren Zetor 7745 1992 godiste, placen 11500 eura, uvezen iz CH, evo i par slika od pre neki dan sa silaze, svaki komentar i sugestija su dobrodosli


Uploaded with ImageShack.us






 
homoljac traktor koji se meni jako svidja,kad budes krenuo sa njim u rad napisi o potrosnji goriva.kod nas pre neku godinu covek kupio isti ovakav ali kao lutka je bio isto uvezen ali ga je drzao jako kratko pa prodao navodno veliki potrosac pa kupio novog belarusa.bas bih da cujem misljenje ljudi koji imaju iskustvo sa ovakvim traktorom u vezi potrosnje goriva.inace neka te dugo sluzi.
 
Homoljac lepa masina neka te dugo sluzi evo par dana gledam na kompu Zetore i bas takav mi je zapao za oko mnogo mocna masina!
 
Homoljac svaka cast,cestitam na izboru masina je prava.Da te dosta godina sluzi.Sto se tice potrosnje goriva NIJE tacno da je veliki potrosac moj kolega je imao 4 komada.
 
Zetor neizgleda @Homoljac lose.Moje misljenje je da je malo previse para kostao.

@Dolovac tacno je da Zetor 77-ica trosi vise al neslazem se da je u svemu drugom IMT losiji.IMT ima dosta precizniju hidrauliku.
 
zetoru da je MTZ-ova hidraulika za mene bi bio idealan.On je covek radio u sumu u najtezim uslovima i to je neko jnegovo iskustvo,sad nije ga koristio u oranju i merio u gram.
 
Evo moja bivsa 72ka 1991, u tvornickom stanju..

scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Ima 3 brzine, koje mozes koristiti kao sporohodne/brzohodne/rikverc. Takodje ima i multipower koji bi trebalo da svaku od ovih brzina prepolovi , naravno ako je ispravan.
 
Ima traktora,samo nije tu i moras dati kaparu nekih 500e ili vise da bi ga doterali.Najcesce se radilo o toj opciji,pisali smo o tome na forumu.
 
Moj deda je kupio nov 2511 60. i neke.Radio je sve poslove na 17 ha 24 godine bez otvaranja,jedino je dinamo zamenio alternatorom.Kabinu je posebno uzeo,imao sam i racune negde.To je kvalitet,ja sam uzeo u maju PROXIMU 70,pa cemo videti dali ce slediti staze stare slave.:bravo:
 
Nazad
Vrh