Zetor

Bilo zezanja u Novom Sadu danas.Zetori u poslu sa Lemken masinama,a i za nas je bilo i pasuljcine i pice,ko je sta voleo.Cak smo imali i zivu muziku.Hvala AGROVOJVODINI.
dsci0007hs.th.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Da li neko zna koja je cijena zetora proxima,mislim na cijenu sa pdv znaci kljuc u ruke,vidim da ih ima vise modela al mene zanima ova dva od 77 ks i 87 ks?
 
Poslednja izmena:
Moja proxima 70 je kostala 29 700e sa pdv,bez prednje vuce,mislim da je 80 sa prednjom oko 35 000,najbolje zovi direktno.
 
Trenutno imam tek 170 radnih sati,potrosio sam oko 750 litara evro dizela,znaci oko 4.4 lit/rh,mislim da nije strasno.Ajnslag je ono sto mene najvise odusevljava,jer sam dosada vozio samo prednjake.
 
ja trazim za 5711 vec mesecima i uvek kazu nemamo na stanju sticice od nedelje...Za ostale tipove 7211,7011.... uvek imaju na stanju!poz
 
Zetor je ime od poverenja što dokazuje više stotina okupljenih poljoprivrednika i zadovoljnih korisnika te marke traktora na Zetor fild šouu, koji je proteklog vikenda organizovala Agrovojvodina Mehanizacija.

 
Znam da nije ovo mesto za pitanja kao sto je ovo ali da li ima neko od ljubitelja zetora ko bi mogao da mi napravi prednju masku za moj 5711? Novih nema, staru sam izgubio ko zna kada a sad sam sve sredio i to mi je ostalo da kompletiram sve. Limar ovde mi trazi neku haubu od fice da to prepravi ,bas mi ne uliva neko poverenje, a ako neko od clanova ima da je to vec radio ili ima neku polovnu masku bio bi zahvalan. Cena ne bi trebala da bude problem .
 
pozdrav društvo interesujeme na zetora7011 dali može da se montira prednja vuča 7045 nemam prakse sa tim ali bi se ipak upustio u posao ali prvo da se proveri i ako može katalaoški broj sa prednje vuče ili neki drugi podatak bilo bi korisno pošto sam našao prednju vuču samo da se usaglase podatci i još nešto koja kombinacija guma ide ::pomoc:;
 
ne izgleda bas nesto ali pali na zub! 5711 1975 godiste! do pre 15 godina radio sve a u zadnje vreme samo vuce berac i ponekad drljacu. otisao u zasluzenu penziju... planiram malo da ga sredim da bude lep na oko,ali sto se tice motora nema mu ravnog...





Danas namontirao creva za kocnice i uverio se da dobro koci. Spolja je koliko toliko doveden u neko pristojno stanje stim da su mi ostala jos stakla i neke sitnice. Motor ce doci na red sledece godine...
Hteo sam da ostane u ovoj priblizno originalnoj boji i sada mi jos fale nalepnice i prednja maska...
hvala na kritikama , urodile su plodom
poz
 
Kompanija Agrovojvodina Mehanizacija organizovala je 8. septembra 2012. prvi Zetor fild šou. Ova marka traktora dobro je poznata među našim poljoprivrednicima o čemu svedoči i više stotina posetilaca koje je ovaj događaj privukao uprkos činjenici da su radovi u polju bili u punom jeku. Tim Agrovojvodine Mehanizacije potrudio se stoga da ponudi maksimum informacija i noviteta, a svakako najznačajniji novitet je Zetor Fortera 140 ha es iks. To je bila regionalna premijera za taj traktor čime je Srbija, zahvaljujući Agrovojvodini Mehanizaciji i saradnji sa kompanijom Zetor ponovo stavljena na mapu poželjnih tržišta.

 
Nazad
Vrh