Zetor

Ima tu negde na forumu tema Prevare pri kupovini polj masina ili tako nekako pa prelistajte,a i ja sam cuo za 2 slicna slucaja iz Panceva.
 
posle 2 neuspela pazara danas u dvoriste stigao prvenac Zetor 6245....... :ppozdrav: :veseljak::ko je u prolazu slobodno nek svrati....
 
Poslednja izmena:
potreban mi je savet vezan za filter vazduha na 5711. Imam onaj tip sa zicanom mrezom kao kruzno sito. Da li se tu sipa ulje na dno kucista filtera ili ne?
Da li postoji mogucnost (verujem da postoji) da se taj zicani filter zameni sa nekim slicnim kao recimo kod rusa...
 
Poslednja izmena:
evo par slika.....za koji dan pocinje sredjivanje traktora,neke stvari koje nedostaju da se nameste i Boze zdravlja masina da posluzi..
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
Moj đed voli zetore, sedamdeset i neke kupio je novog 3511s, zatim 1989. godine novog 5211, ali su prošla ta vremena kad su e mogli kupiti novi traktori... Kupio bi starijeg zetora od 70 konja, neki 7011 ili 7045 sa prednjom vučom... Ako ima neko da prodaje nek javi...
Pozdrav!
 
Dzogi_89 neka je sa srećom kupovina traktora i da te dugo služi bez kvarova, i da zaradi veći i bolji. Uz malo sredjivanja sitnica imaces zaista odlican traktor.
 
Nazad
Vrh