Zetor

Prava kombinacija,kako se kristal pokazao,oni su od svih zetora sa najpristupačnijim cenama u odnosu na snagu.
 
@ sandor da li je ova fortera 135 51000 + pdv? Mc cormick od 158 ks je 52000 + pdv...ali ipak zetor je zetor.
 
Onda je ok cena za te konje i brend. Neznam sta nude ostali prozvodjaci u toj konjazi i koliko kostaju , pa da uporedimo.
 
Prava kombinacija,kako se kristal pokazao,oni su od svih zetora sa najpristupačnijim cenama u odnosu na snagu.
U principu nije los,radi samo oranje i spremanje,transport jako retko)samo kad je rus zauzet).Sto se tice oranja kad moze drugom da ore onda je odlicno,a kad mora 4a spora onda je to sporo za traktor te konjaze.
 
16lyazq.jpg


14y8zsg.jpg

Poceli smo ja i radnik G.O. na Zetor 8011 dobice novu radilicu klipnjace stubline i klipove a glava se remontuje.Uzrok,radova je manjak pritiska ulja posto je ispao cep iz radilice ....
 
Gostovanje u fabrici Zetora

Agrovojvodina je ucinila lep gest i nas 32 kupca je vodila na cetvorodnevno gostovanje u Cesku u fabriku Zetora.Videli smo direktno kako i gde se proizvode nasi traktori.Mogli smo i voziti neke od modela uz detaljno objasnjenje ljudi iz Zetora u vezi koriscenja novih traktora.






 
KOje gume idu za ovog zekonju, kupio drugar pre par dana a prednje su bas lose pa bi ih zamenio, trenutno na njemu su 13.6-24 i zadnje 16.9-34, po nekim nezvanicnim
informacijama prednje bi trebalo biti 12.4-24, zna li neko koje gume staviti a da to ne utice na rad prednje vuce?



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

---------- Poruka napisana u 08:28 ---------- Prethodna poruka je at 08:27 ----------

fotografija0423.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Samo 13.6 takve su kod brata ista kombinacija a i jevtinije su od ovih sa ovim novim brojevima.
 
bogami jeste... 340/85.24 mitas su 400e a voltyre 360/70.24 su 450e (najeftinije) inace idu i 500e...zato sto su verovatno "radialne"...
 
jesu li čemu te voltyre kad sam kupio traktor bile su belshina i svima su popucale evo sad su pet godina i zračnica je izašla van a šara ni upola potrošena.sad me strah ruskih guma bez obzira što nije ista firma
 
Nazad
Vrh