Zetor

Sa današnjeg terena negde u Bačkoj:
img0095.jpg
 
Za 500e vredi kakav god da je i u kom stanju!
Значи да лицитирам (почетна цена му је 400€) ал' не знам ништа о њему. Претходна цена на лицитацији је била 900 али комшије нису хтеле да лицитирају (процењена вредност 1500€, мада увек процењују мање кад дају кредите).
 
da li neko zna kako se ukljucuje pogon kardana na zetoru 7711,ali da ide preko menjaca,treba mi da bih radio pogon pumpe za navodnjavanje........ako neko ima da mi objasni...unapred hvala..
 
da li neko zna kako se ukljucuje pogon kardana na zetoru 7711,ali da ide preko menjaca,treba mi da bih radio pogon pumpe za navodnjavanje........ako neko ima da mi objasni...unapred hvala..
malu ručicu za spori i brzi hod prebaciš u položaj neutral, ručicu za uključivanje kardana gurneš skroz gore, i ubaciš mjenjač u recimo četvrtu brzinu i tjera pumpu koliko oćeš brzo,
 
na koliko obrtaja motora treba da radi,da bi kardan imao 540 o/min..........tj koliki treba da mu je gas?
 
na koliko obrtaja motora treba da radi,da bi kardan imao 540 o/min..........tj koliki treba da mu je gas?

ja radim na 1500 obrtaja motora u četvrtoj brzini, ali tu ima sigurno i 1000 okretaja kardana, jer meni treba jači pritisak pa tjeram sa toliko obrtaja, ali ti možeš pokušati i na 1000 obrtaja ili možda čak prebaciti u treću brzinu mjenjač i imaćeš negdje taj broj okretaja, sve zavisi kakvu pumpu tjeraš i koliki ti pritisak treba
 
zetor proxima 70

Nov Zetor Proxima 70 kupen vo Makedonija 21000eur. ima 10 rabotni saati.

---------- Poruka napisana u 21:02 ---------- Prethodna poruka je at 21:01 ----------

99dhcl.jpg
[/IMG]
zetor proxima 70 kepen vo makedonija ima 10 rabotni saati 21000eur
 
Svaka čast ovakav kod nas košta oko 31000 €

plus ako uspees da dobies poddrska od drzavnata programa za zemjodelstvo istiot moze da go dobies za 10000eur so toa sto drzavata pokriva 50% od trosocite bez ddv
Isto sandor video sam tvoj zetor interesira me kakav plug moze da koriste kolku pluzni tela koja dlabocina koja sirina itn. ...... zosto je skoro isti kako onaj na tvojot post?
 
Lep traktor,svaka cast,mi smo jedna ovakav zagledali na sajmu ali mi je cen apozestoka,sto sandor rece oko 31 000e... nije mi jasno odakle tolika razlika u ceni...
 
Lep traktor,svaka cast,mi smo jedna ovakav zagledali na sajmu ali mi je cen apozestoka,sto sandor rece oko 31 000e... nije mi jasno odakle tolika razlika u ceni...

ddv za zemjodelski masini vo mkd e 5% i ako eventualno ima uloga visina na marzata na dilerot za brendot... toa ja pravi cenata
 
2j67ofp.jpg
[/IMG]

za razlika vo ceni sto mislite za ovaa cena na nov mtz 1025 za 18000eur

---------- Poruka napisana u 22:36 ---------- Prethodna poruka je at 22:35 ----------

no comment pali i begaj :)

---------- Poruka napisana u 22:36 ---------- Prethodna poruka je at 22:36 ----------

U planu mi je da kupim ovog ( kod nas 51000 € ) :

no comment pali i begaj :)
 
razlika u ceni je zbog marzi ,jer i ako na tu tvoju cenu od 21 000 e dodamo 18 % pdv dobije se 24 800 eur,sto je opet skoro 7000 e manje nego kod nas... na osnovu svega sto sam do sada mogao da vidim to je da su kod nas novi traktori ubedljivo najskuplji...
 
Nazad
Vrh