Zetor

Ovu 77 sam vozio bila je zajedno sa mojim 7245 kod Basica u Tesnju kupljen
 
Trebam malu pomoć.... Trebam da postavim prednje staklo ('šoferku') na 6245. I tebao bi mi neki savet oko lepljenja i postavljanja.. Čime bi mogao da lepim i dal je pametno lepiti staklo za metal zbog vibracija? HVALA UNAPRED!
 
pa šoferka se i nelepi ona ide sa kederom ustvari ni jedno staklo se nelepi na zetoru bar na mom jer su sva na kederima
 
Na vecini auta je staklo zalepljeno za sasiju automobila,hoce da pukne ako se naleti na bas jaku rupu pa se sasija uvije ali to je jaako redak slucaj,na traktoru ne bi trebalo da bude ni teoretske sanse jer je kabina nezavisna od trapa.
 
Kederi su 250 din metar,i obavezno stavi lepljeno staklo.Kaljeno je malo jeftinije ali kad pukne puca u param parcad,a lepljeno samo linija.
 
Prvi put cujem za zetorske kedere,meni su pre oko mesec dana menjali na zetora neka stakla i znam ima sa dubokim i plitkim kanalom.
 
Hvala svima, na brzom odgovoru!!!!
Znaci, da nikum slucaju ne lepi soferku i da pazarim kedere... tako cu nešto i da uradim.. A staklo sam već kupio kaljeno, tako da šta je tuje..
ddragan koje kedere ste koristili te sa plicim il sa dubljim kanalom? prdpostavljam da ste koristili te sa dubljim kanalom..
 
Zombie,vi znate šta vredi,kod nas kad se nečeg vežu ne puštaju.Ja kada sam umesto 560 kupio zetora 5911 iznenadio sam se koliko je zetor bolji,pa bih da kupim još jednog kada prodam berač
Kako si zadovoljan sa 59 kom, koje je godiste i koliko je evrica bio? Drugar i ja hocemo da uzmemo zetora 5211, 6211 7011 7211 na sta naletimo da nam se svidi. Ja sam vise za 4klipa i da ima hidraulicki volan a on ne bezi i sa 3 klipa.
 
Kako si zadovoljan sa 59 kom, koje je godiste i koliko je evrica bio? Drugar i ja hocemo da uzmemo zetora 5211, 6211 7011 7211 na sta naletimo da nam se svidi. Ja sam vise za 4klipa i da ima hidraulicki volan a on ne bezi i sa 3 klipa.

80-o godište,ove godine sam mu radio menjač.2005-e sam ga kupio.Prodam 560-82-o za 4 000 i kupim zetora za 4250.
Od svih ovih što si nabrojao ako imaš para i u zavisnosti za šta ti treba,ja bi se odlučio za 5211 ili 7211
 
Hvala svima, na brzom odgovoru!!!!
Znaci, da nikum slucaju ne lepi soferku i da pazarim kedere... tako cu nešto i da uradim.. A staklo sam već kupio kaljeno, tako da šta je tuje..
ddragan koje kedere ste koristili te sa plicim il sa dubljim kanalom? prdpostavljam da ste koristili te sa dubljim kanalom..
Stvarno neznam sta su stavljali(Goran staklo),nisam bio kuci,znam jedino da je flah na koji ide keder guma 1cm.
 
Ma prodao sam ja 558. ceo dan radim sa njim i uvece ruke ne osecam, bruji u kabini da ogluvis a stigao i motor da se radi. Ako ima neko kod vas da prodaje zetora pa javi.Pozzz i hvala unapred

---------- Poruka napisana u 10:12 ---------- Prethodna poruka je at 07:52 ----------

Kakvo je vase misljenje o 7711? Bas sam u nedoumici koji zetor kupiti
 
Zavisi za sta vam treba traktor,ako i za teske i za lake poslove onda 7x11,ako vam treba samo za lake poslove onda 5x11.
 
evo moja 77ica 1992 godina,.
slika-1213-2012-05-1336356289-velika.jpg
 
Nazad
Vrh