Zetor

I to obavezno sa prednjim utovarivačem . Samo on vredi 2000 .
 
Ma nije to nesto uredu tamo di je 5340 pogledaju desnom uglu dole zetor 5211 6800eur. a ovaj 6550 i dalje tvrdim da je to neka prevara.. Pa nije niko lud da kupi 5211 kad ima jeftiniji i noviji 10 godina i utovarivac koji vredi kako je naveo spasoje.
 
cene jesu dosta niske, slazem se, ali na ovim nemackim oglasima imaju tri zetora iz ceske, sumnjivo bi bilo da ih prodaje jedan isti prodavac ali ove prodaju razliciti prodavci, i svi iz ceske su jeftini, mozda je to razlog se se iz ceske najvise uvoze i prodaju
 


Evo jedne slike koju sam slikao na sajmu u Bijeljini prosle godine,traktor Zetor proxima stvarno lijep traktor steta sto je bio zakljucan pa nisam mogao da ga slikam i iz kabine.
 
Ovaj zetor ako vlasnik ne laze ima 27.000 radnih sati
23itglu.jpg
 
Posjeduje li tko Ztetor 5945? Da mi iznese svoja iskustva s njime. ima li taj model kavih nedostataka? Neki dan sam gledo jednog da kupim u odličnom stanju. Nije farban ni ništa, održavan. Ima široku češku kabinu s grijanjem, tapacirana, kardan 540, 1000, tegove, automatsaku kuku . Ništa na njemu ne klapa, odnosno sve radi kako treba. Jedino problem je malo više cijena od 6600€ za prodati.
 
Znaš kakve su cijene za zekonje kod nas u BiH...danas gledao usput jedan Zetor 7745 kod Rakića u Bijeljini, cijeni ga 22.000KM (11.000E). Fino je onako ofarban, prednje gume nisu nizašta (jedna poderana i čelava, druga ćelava i ispucala), zadnje dobra ripna al ispucale preko svake mjere. Opšte stanje nekako sumnjivo jer je baš poštenski zafarban, uvoz iz Amerike a imao sam priliku vidjeti u kakvom stanju ti Zetori stižu iz USA...kada ih vidiš, prije bi rekao da su radili u Sahari nego u nekoj normalnoj zemlji. Cijena velika, baš velika. Gledao sam nedavno jedan 7745 Turbo, uvoz Norveška, nije farban ni zamazivan, originalno stanje mnogo bolje od ovog kod Rakića, bio samo 17.800KM (9000E). Mislim da je taj 5945 dosta skup, ipak je to 13.000KM ali opet, ako je opšte stanje dobro, ako nije mnogo star i ako su gume OK, dalo bi se razmisliti, dobrio su to traktori.

---------- Poruka napisana u 18:21 ---------- Prethodna poruka je at 18:20 ----------

dodji i teraj moj 7011 za te pare :)

Zekonje bez prednje vuče nisu tako traženi i na cijeni kao duplaci kod nas u BiH. Dobar 7045 teško može da se nadje ispod 7500-8000E.
 
spasojeSad baš neznam da se može uzeti 6045 za te novce (Ako znaš za koji slobodno preporuči na PP). Iako se nađe taj je živo groblje.
Dolovac ​Zetora 7011 kod nas ima za 5000€.
zombie_666 Traktor je kod domaćina na selu, to mi se najviše sviđa on radi snjime stalno. Gume prednje nove, zadnje su isto kao nove takva je ripna ali su ispucale od sunca. Boja je fabrička sva, ništa nije farbano ni zamazivano.
 
To je već pozitivno, drugačije je kada kupuješ traktor od vlasnika koji radi s njim. Koliko inače dugo radi s njim, da ga nije i on nedavno kupio? Pazi se toga, znam za par slučajeva u vezi traktora koje sam ja gledao da kupim i vidio da ne valjaju, posle neko drugi kupi kad ne prodje ni mjesec dana isti taj traktor na PIK-u. Primjer je jedan 7245, prodaje se u Gračanici ili Gradačcu (ne mogu da se sjetim, potražiću oglas) koji je lik iz Bijeljine kupio i počeo da ga prodaje posle 2 mjeseca, neko je kupio od njeg i opet ga prodaje posle jedva mjesec dana. Pazi se toga, to je velike zlo, ljudi danas toliko lažu da je to za nepovjerovati. Jel ima tešku prednju vuču, ako je laka to već ne valja, ona je baš slabašna i lagana a nije ni nešto izdržljiva.
 
Teška je vuča na njemu. Kaže da je traktor kod njega 6 g. nisam provjeravo tu informaciju. Spasoja gledo sam na Piku taj zetor ali prelazi moj budžet koji mogu izdvojiti za traktor. pitaj brata koja je zadnja cijena ispod koje nebi išo da ja dođem i pogledam traktor. Javi se na PP s cijenom
 
da li bi na 5711,kojem su original gume 12.4-36, savetovali da stavim12.4-28? mogu da ih nabavim ali ne znam kako bi se pokazale? hvala
 
Dal' je neko pazario prednje gornje ugradne faove? Mislim na farove na kabini..
Ili znate za neku alternativu??? šta bi moglo da ide kao zamena?:sta:
Ja se ubih tražeći ih.. Imam 6245..
 
Nazad
Vrh