Zetor

Ne znam kakva je procedura oko uvoza iz BiH u Srbiju, znam da je obrnuto jaaako skupo jer ovi go*nari na granici zaračunavaju carinu i PDV da se onesvijestiš a sve mora da ide preko špeditera.
 
Malo slika
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG][
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]IMG][/IMG]
 
Poslednja izmena:
Da li mozda ima negde da se kupi kompletna hauba za 5711? Da li ima neko od clanova foruma ko je vican sa alatom da popravi moju , u slucaju da ne nadjem polovnu? hvala
 
http://www.youtube.com/watch?v=VlUQoSn9aA4&feature=plcp&context=C3054c30UDOEgsToPDskKEYYw6FnuO6awar34uXL0t
j
el ti ovako pali ovdje je bio manji minus pa je odma prokino a inace zna ovako stektat po 30 sec a obrtaji motora su oko 500 50+- i tako radi i onda prokine i posle toga pali normalno a na njem je akumulator 55Ah pa sam zato pojacavo a kaze mi jedan lik u njeg ito 5245 tako pali samo mora pumpa da se malo nesto reparira 60€

Men se desava kao kod ovog momka samo sto on ima jaci akumulator http://www.youtube.com/watch?v=MCv2Nb4Qz_Y&feature=related
 
Kod mene kad uvati radi odma lepo neprekida.
Evo ovako otprilike ali moj drugi ili treci put uvati.Prvo moram da verglam da dobije dim pa stanem, ugrejem ga i palim.
 
eh i u mene ti je isto prvo verglam da baci dim e kad baci dim onda opet verglam i onda onda stekse i onda prokida a il se men cini il su u nas isti motori kao kao kod proxime a ovaj ima intercooler . Jel kod tebe turbo???
 
kod mene na 7340 turbo kad upali odmah radi bez prekida,malo treba verglati dok ne baci dim ali na -15 mi je upalio solidno iz 3.puta otprilike,svaka cast za ovaj link za delove,bilo bi dobro kad bi direktno moglo da se porucuje u cesku,bez posrednika.
 
Ja sam radio bos pumpu dimio je na leru sad kad sam je stavijo dimi kad ore a pre nije samo na leru .Probo sam da je pomerim sa tacke onda manje dimi i tisi je motor dizne sam stavijo nove neznam sta bi to moglo biti .Kad je ugrejan pali na po kruga ali ima dim Ako neko zna sta bi to moglo da bude neka napise.
 
Nazad
Vrh