Zetor

Česi se ne šale rešili su da naprave moćan traktor

 
evo i mog zetora
 
Pozdrav svima!Zna li neko sta je razlika izmedju Zetora i ZTS -a (sto se tice menjaca)?unapred hvala !
 
Nesto sam razmisljao o 16245 i pricao sam s ovim ko ima prodavnicu u cantaviru.Kaze mi da su bolji sa oznakom zts jer manje problema ima sa preklopnikom za medjubrzine !Ja nisam upucen oko ovog modela niti sam bio zainteresovan zasad.Zato bi se odlucio za slicne modele jer sve bi mogao da sredim sam bez vecih ulaganja .
 
Pozdrav svim kolegama. Imam Zetor 5911 i problem sa velikim luftom u pužu volana. Da li nekom zna kako se to sredjuje. Čuo sam da može da se pritegne neki šraf i da se luft smanji, ali ne znam kako.
 
Znaci proizvodice i sestocilindrase od 170ks, a cena sigurno ce se izjednaciti sa drugim zapadnjacima
Pazi sigurno će biti, jer Forterra ima košta oko 51-52 000€, kad je uzeta forterra bila je 50 000€ eto ima 3000sati, od kvarova ležajevi na kardanu prednje vuće, pregorila lampica kada stisneš power tj. ne svijetli na tabli bilo je takvih sitnica ali to je rješeno i ekstra zadovoljni, ako bog da za koju godinu kupit još jednu ...
Evo Forterra 135 nova kako ide sa 4br ..
 
Pozdrav !Sto se tice volana,skines onaj lim ispred menjaca i tamo ti je jedna velika matica na toj osovini koja ide prema volanu.Olabavis maticu i videces,vrtis volan polako da se izdidne ta osovina,i onda zategnes maticu.Nije nimalo komplikovano vides kad skines taj lim !
 
img.php
[/URL][/IMG]

pozdrav iz 1970.

---------- Poruka napisana u 15:42 ---------- Prethodna poruka je at 15:36 ----------

img.php
[/URL][/IMG]
 
http://www.pik.ba/artikal/1150480/rezervni-djelovi-za-traktor-zetor-/ da li si cuo za ovu prodavnicu delova u Laktasima i kakvi su sa cenama ?

---------- Poruka napisana u 21:26 ---------- Prethodna poruka je at 21:24 ----------

http://www.pik.ba/artikal/1150480/rezervni-djelovi-za-traktor-zetor-/ da li ste culi za ovu prodavnicu delova u Laktasima i kakvi su sa cenama ?
ako mislite na Laktaše u BIH javite u pp šta vam trba ja sam blizu i znam svaku trgovinu mogu da se raspitam,pogledam i da vam javim
 
Nazad
Vrh