Zaharije Trnavcevic,prokomentarisi

Zaharije Trnavčević - aparatčik

Da, Zare je aparatčik*: SKOJ, SKJ, YUTEL (perjanica mu je onaj zadrigli, pomalo astmatični, poliglota komunista Goran Milić).
Da, deda Zare i posle 60 godina ubira honorare i školuje novu generaciju štetočina naše poljoprivrede.

Nije da sam kivan, nije da sam žudan, ali...
OVAKVE ŠTETOČINE TREBA UKLONITI IZ MEDIJA !!!

~ *Aparatčik = bruka naše sadašnjosti
 
mislim sta reci da li vi znate dragi forumasi da u srbiji nema mesta gde zaharije nije pojeo makar jedno prase u svakom mestu u srbiji on je omastio brkovemada ih nema ali nema veze
 
Pa sta biste vi hteli da radi honorarno,u dobrotvorne svrhe ili za eksere....Mislim da je on odlican novinar a neka uzima honorare,pa to je normalno,pa svi radimo za pare sta je tu cudno?
 
Lepo si rekao ,,radimo" znaci patimo se i znojimo, a ne lazemo, ne varamo, ne reklamiramo, i ne punimo naivnim ljudima glave nekim nebulozama.
Savija se taj starina kao vrba na vetru, i uvek mu veter duva u ledja cim je tolike sisteme promenuo i jos uvek pliva. Ja takvim ljudima neverujem da je mleko belo i veliki deo paora ga gleda sa gadjenjem pa za koga onda pravi poljoprivredne emisije?
 
Zaharije Trnavčevič prokomentariši

Kao prvo netreba pljuvati po čoveku koji ima preko 80 godina. Mozda je predugo na televiziji ali štaćemo kad nema boljih. Znate li ime nekog drugog novinara iz poljoprivrede. Eto mene nervira ona Nikitovc Jasmina što 20 godina nosi cvikere na vrh glave i oblači se kao pankerka iz 80-ih pa ide da seljankama promoviše tkanje i pletenje. Sto joj neko nekaže da se obuče i očešlja. Zaharije je jedan pristojan čovek. Pogledajte ko su mu gosti u emisijama sve profesori i doktori nauka iz raznih oblasti poljoprivrede.Treba imati znanja i kapaciteta razgovarati sa takvim umovima i toliko tema pratiti u tim godinama. Oni iz domaćina sa Foksa sve jedno pa isto gost emisije iz As hibrida popeo mi se na ..... pa jeb..li ga as hibridi neću da sejem uz inat makar rađali 5vagona. Za sada Znanje na poklon nema konkurenciju u emisijama o poljoprivredi. Šta bi ste rekli o Milosavljeviću i Draginu pa oni su nas izj...li njih bi ja natero da kopaju nešpartane kuruze da svoje doktorate provere u praksi da se malo prizovu pameti. A ono sto kaze uvaženi bibliotekar o skoju noju skju .... Itd. samo cu reći ovo da si rođen pre 20 godina kao dete seljaka iz podrinja garantujem da bi i sam bio seljak a ne akademski građanin i živa enciklopedija.
 
Taj isti pristojan covek je sredjivao subvencionisane kredite za 10%
Vecina njegovih gostiju placaju dobro da bi gostovali i reklamirali neke proizvode.
Sto se tice profesora i doktora ima medju njima izuzetnih strucnjaka. Pa tim istim ljudima uzima rec ako razgovor krene nezeljenim tokom prekida ih u pola reci, onako dzukacki (nekultura) kao nema vremena, ,, Da pogledamo prilog"
Vidim nisi zadovoljan ministrom poljoprivrede pa kako i da budes kad mu je Zaharije savetnik.
Sponzor emisije domacin su AS hibridi pa nemoj da te cudi njihovo prisustvo, ima toga i kod drugih samo pogledaj pazljivije.
 
Zaharije Trnavčevič prokomentariši

Pa jel deda doktor ili onaj Drain šta on ima da ga savetuje? Ako si stručnjak netrebaju ti savetnici. Sad ce ispasti Zare kriv što je neka inspekcija pronašla da 50milioma u ministarstvu nije proknjiženo. Pa dali taj ministar zna priču o carevom novom odelu. Smeši nam se zelena pijaca po modelu iz tunisa. Pa da je gledo bar jednu emisiju znanja na poklon valda bi znao šta se dešava u srpskoj poljoprivredi. Da sluša Zaharija bolje bi bilo. Krave nemačke kupili rusi dali nama a selja će biti pomuzen bez mekinja onako na suvo. Odosmo sa teme a ? ili ne. Zaharije se bavi i politikom pa smemo i o tome
 
U stranku u kojoj je on ne čelu - ni bez glave - se ne bih učlanio.Nećemo o politici ali iz koje strtanke je on došao i koju osniva da bi opet bili zajedno.Fuj - u penziju - i neka se pruži šansa mladim i kompetentnim stručnjacima.Šansa mladima
 
techo, pa covek je ucio skolu da se nebi znoio ko ti.kO JE TEBI KRIV STO TI NISI...
A sta bi ti teo tebe da reklamira?PA naravno da mora da prica o proizvodima nekim.
 
ko god je stariji od 65 treba samo da seta, cita novine, igra sah i resava ukrstene reci, a mladji ljudi treba da budu preduzimljivi i da im se dozvoli da rade, pogledajte prvo svaki kod svoje kuce sta rade stariji- oni samo pricaju kako je nekad bilo, a kad jos malo ostare oni pricaju da je bilo kad su radili oni sve po ps-u, a mi kako radimo tako se neradi..
taj Zaharije eto radi na tom mestu, a koliko mladih ima nezaposlenih koji su od njega skolovaniji, strucniji i bez predrasuda, nisu optereceni prosloscu , niti iskvareni, a oni ne mogu da dobiju sansu i sede na birou i cekaju da neko umre da bi se prvi put zaposlili sa 35-40 god
 
techa* slazem se sa tvojim izlaganjem zbog megovog pristupu izlaganja neke proizvodnje mlogi ljudi su propali i izgubili i ono malo para sto su ustedeli stalno prica o nekim nemogucim zaradama a ne spominje ni trziste ni koliko je vremena potrebno da bi se uspelo a kamoli o rizicima proizvodnje
 
tamara1611 je napisao(la):
techo, pa covek je ucio skolu da se nebi znoio ko ti.kO JE TEBI KRIV STO TI NISI...
A sta bi ti teo tebe da reklamira?PA naravno da mora da prica o proizvodima nekim.
Doticni gospodin je zavrsio fakultet 50-ih kad se navodnjavalo iz vedra.
Nekada se i pravopis ucio u skoli. :ppozdrav:
 
Nisam video ovu temu sve do sada :haha:.Kojim povodom ste otvorili?Pa malo lupeta deda vise nego sto treba nesto dobro kaze cuo sam jedino lose o njemu kad su hteli da ga tuku neki stocari na sajmu?A za poljoprivrednu emisiju ga drze kao radi gledanosti kao poznat je novinar.Kada je pricao o prinosu psenice preko 6 tona prosle godine bilo mi smesno samo neznam kako je to moguce bilo.Kao netreba ni da je seju koji nemogu da ostvare te prinose cena ce biti prihvatljiva sa takvim prinosima.Sve on lepo prica o poljoprivredi a one stvari izmedju redova propusta.Tetka iz Beograda mi je dala njegov broj mobilnog preko nekog prijatelja u vezi nekog kredita mada nismo ga ni zvali nikad.Verovatno je sredjivao neke kredite ima tu necega
 
postujem njegov dugogodisnji rad. samo mi smeta sto postavi pitanje gostima, i odmah ih prekine posle 2 recenice ni ne kazu ljudi sta su hteli... :sta:
 
Verujem da iz njegove emisije mnogi ljudi mogu da nauče po nešto.
Na primer kako se probiti za vremeTita, i posle Tita, za vreme Slobe i posle Slobe, za vreme Demokrata i sada posle demokrata.....
Iz oblasti koja mene interesuje (koze) ne može da se nauči ništa.
Iz oblasti koje me letimično interesuju zapazio sam kako ushićeno preporučuje švedsku šljivu!
A onda se obrati sagovorniku i pita:" a jel' mogu da se kupe sadnice?"
Onda ovaj inenadjeno:" pa može kod mene" pa sledi telefon........
U ostalim se redovno bez naznake da se radi o reklami reklamiraju različiti proizvodi za zaštitu.
Pre neki dan u emisi je reklamirana firma koja se bavi preradom Aronije. Najmanje je bilo reči o tome kako se gaji a slike uopšte nije bilo. Zato se reklamirao proizvod, sok od aronije i dat je telefon firme da zoveš ako hoćeš........
Sve same reklame. Po zakonu to je dozvoljeno ali mora da piše reklama ili zakupljen termin.
Sada je deda Zaharije odlučio da osnuje partiju. Kao što se zna njegova prava parija je sada na vlasti. Ali procene govore da niko pa ni poljorivrednici nije zadovoljan tom vlasti. Te osute glasove neko treba da pokupi tako da završe u istom loncu! ::lose::
 
Nazad
Vrh