Zaharije Trnavcevic,prokomentarisi

"bogata srbija"prosto da covek ne poveruje...napisao bi nesto,ali necu vise da vredjam jer to nikud ne vodi,jednostavno me je sramota sto zivim u ovoj zemlji gde se ne bira ni sredstvo ni nacin kako da se nastavi sa pljackom obicnog coveka...::sramota::
 
ma ajde sto se proseravao za puzeve,turske tresnje,i ostalo nego sto je bio savetnik ministru polj.Draginu dok je ovaj bio na toj funkciji,i to za samo 900eura mesecno, ej bre pa nije ni cudo da nam je poljoprivreda tu gde je kad je Zaharije bio savetnik ministru ,e zemljo Srbijo.
 
Strasno sta drugo covek da kaze. Mene i suprugu zamalo da ubedi da proizvodimo puzeve. Sva sreca pa nismo_On covek ima svoju stranku,neznam joj ime.,/ nova stula DSu.sve je to lepa nasa Srbija. Pozdrav svima NAPACENIMA.
 
Znam čoveka koga je navukao da kupi krave, i jednog drugog neke sadnice, inače ima taj neke masončiće oko sebe kojima gura kredite preko DS (dok je bio u toj stranci) a posle(sada kada ima svoju partiju sa najvećim barabama članovima) moraju da mu vraćaju da bi opet mogao da uđe u vlast
 
od januara 2012 napusta b92 i ide na happy tv zato da mu pozelimo the end
 
Nikad nisam mogao da razumem stetocine i nekarakterne ljude koji zarad licnog interesa i interesa krupnog kapitala upropaste male poljoprivrednike koji rade najposteniji i najtezi posao na svetu.
Sve dosadasnje price i aktivnosti gorepomenutog Zaharija su bile bas u tom maniru.( brzi puzevi Srbije....:svinja:, Tresnje:sjasi:, nutrije, krave muzare na kredit .... i kojestarije)
Klasicne navlakuse u kojima su na gudbitku bili oni mali i najvredniji koji su eto bili toliko naivni da poveruju u ono sto im je on savetovao i upustali su se u te nebulozne investicije koje su bile cista navlakusa.
Sto se tice njegovog sadasnjeg angazmana smatram da je to samo nastavak kontinuiteta i od njega kao osvedocenog prevrtljivca ne ocekujem nista dobro niti korisno.Jedina pozitivna stvar u vezi njega je ta da uvek saslusam pazljivo ono sto on ima da kaze i uvek uradim kontra i verujte isplati se.
Niej zalud ona narodna da i neprijatelja treba saslusati, dakle saslusati a ne poslusati.
Sve sto vam on savetuje uvek je u interesu onih drugih koji vama svakako ne misle dobro.
Dakle njegovi saveti eto ipak imaju neko korisno dejstvo.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: 472
sta reci a i ovaj mladjani uras davidovic ispekao zanat od zaharija pa neda seljacima da zavrse nesto kada ih pita po meni on je njegova kopija a sto se tice originala rekao je kolega u postu gore sve u vde reci.nezaboravite kako se slihtao ovaj mali na fejsu kada je bio strajk poljoprivrednika i posle opet isto sada kao i oni neka opozicija abili kao u nekom savtnistu u ministarstvu poljoprivrede mislim na zaharija i pulena davidovica .sram ih bilo zbog nerealnosti njihovih emisija sto bi rekao jedan kolega;kada gledam Znanje na poklon kao da sam na teskim drogama sve cveta voze se novi traktori uvoze se steone junice podizu se stotine hektara zasada voca ali svi mi nazalos znamo koja je realnost.
 
Kod svagog coveka se moze naci nesto dobro,ali to dobro biva potisnuto zeljom da se sto vise uzme za sebe,da se sto vise prigrabi,za sebe obezbedi.Pa zaer svi mi nismo takvi ili bi bili kad bi nam se ukazala prva prilika,cast nekolicini mozda 10 posto ljudi.Pre sto godina odnos postenih i casnih ljudi prema onim ne casnim je bio znatno pozitivniji,pa smo tada i vise napredovali i kao narod,nacija i drzava.Danas tako nije i ko zna kada ce to biti pa zato polako idemo u propast na svim poljima, pa i na poljoprivrednim.Mozda je ovo objasnjenje koje se moze povezati sa Zaharijem i svima ostalima.
 
Ma usrecili se ovi sa Srecne televizije zajedno s njegovim "biznis" planovima.....Uros Davidovic za sada zadovoljava.....Sa par lapsusa i iskakanja, bez zamerkeeeee.
 
Nazad
Vrh