Zaharije Trnavcevic,prokomentarisi

Ima zarkan neku mladu devojcicu i onog kurajbera sto u pola reci prekida kada neko nesto govori
 
Tuga! To je dovoljno, a b92 bi mogao da dobije neku nagradu od američkih obaveštajnih službi, CIA i kompanija, ipak su jedan od njihovih boljih radova pa je red da se izljube! Zlikovci, nas su našli da natežu, majku im fašističku .........m
 
Mene Zare podseca na PINK sluzi za zaludjivanje sirokih narodnih masa.Kad njih gledas mislis da rekom tece mleko a kifle radjaju na vrbi blago nama.
 
Kad omatori covek on podetinji,tako i cika Zah. On jadnicak misli da se igra,al' nemoze da nadje "tatatatirce" posto ga vise niko ne gleda. Lupeta sam za sebe i za one jadne goste u njegvom studiju koji su jos jadniji od njega kad pristanu da dodju. Jedino ako mozda cika Zah nadje nacina da ih primora.
 
kloki je napisao(la):
meeker je napisao(la):
Kakvo je to zanimanje: LAGANJE ZA PARE? Jel to normalno?
da normalno je u svetu i to je umetnost
to zanimanje se zove NOVINAR POLITIČAR MENADŽER ADVOKAT sve extra plaćeni poslovi

neznam što se toliko uzbuđujete oko čoveka i posvećujete mu pet tema
pa lažu nas političari ministri ameri rusi ekonomisti tajkuni televizija novine radio distributeri otkupljivači trgovci žene deca
a paori najviše lažu sami sebe

pa zar je bitan jedan starkelja ja ga I NEGLEDAM NIKAD

kada te neinteresuje emisija promeniš kanal

Lepo vam covek kaze, sta se lozite? To ionako gledaju samo ljudi koji u to vreme imaju vremena da sede i gledaju tv. A to nisu poljoprivrednici.
 
Pa i poljoprivrednici su ljudi,moraju ponekad sesti i odmoriti se :cao:
 
Naravno, ako se nekom ne svidja sto je Zah. predsedavao u Narodnoj skupstini posle peto Oktobarskih promena ispred DOS-a, to se iskazuje na nacin kako dolikuje civilizovanim ljudima... Nikako brisanjem post-ova.

P.S. Red je bio (do sada) na nasem forumu da se onaj ko je obrisao post potpise, i obrazlozi taj cin!

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Karalicu, potpuno se slazem. Pocelo je neko misteriozno brisanje postova, a niko ne obrazlaze. Inace, imas moj glas za predsednika.

rasa02 je napisao(la):
Pa i poljoprivrednici su ljudi,moraju ponekad sesti i odmoriti se :cao:

Ja samo pitam sto se "odmarate" uz ono sto vas nervira?
 
Ja sam obrisao postove da ne bi došlo do zaključavanja teme u narednom periodu zbog vašeg politiziranja kao što je doživela tema EU. :cao:
 
Matić je napisao(la):
Ja sam obrisao postove da ne bi došlo do zaključavanja teme u narednom periodu zbog vašeg politiziranja kao što je doživela tema EU. :cao:


Maticu , nema ovde nikakvog politiziranja teme, kao i Tvog zakljucavanja teme.

Ovde su samo komentari i opservacija na dosadasni lik i delo pomenutog novinara.
Ako se nekom ne svidja, to je druga stvar..Ali to su cinjenice, vezano za njega i njegov rad u oblasti poljoprivrede, kao i njjegov doprinos u sirenju demagogije na ovim prostorima.
Post je spojen: [time]1282939617[/time]
_________________________________________________
:cao: :ppozdrav:
 
Ova tema je i otvorena da se pljuje po jadnom, nosatom Zahariju. Eufemizam "prokomentarisi" nikog ne zavarava, ali na ljubazan nacin govori "i ljudi na forumu moraju da imaju neki ventil". Apsurdno je to cenzurisati jer nikom ne skodi. A ako ne skodi, mora da je korisno.

Ili ce ova forumska administracija da pocne da banuje svaku slobodnu misao? Hm, pa to je po sebi vec politizacija.

Ko se slaze samnom nek me izglasa za podpredsednika. :haha: Karalicu treba sveze krvi u kadru.
 
@chickenlover
Nervira nas mnogo stvari u zivotu pa se moramo boriti sa tim.Ja evo dajem glas za naseg novog,mladog,lepog podpredsednika :D tj podpredsednicu :osmeh:
 
Naleteo sam na ovu temu pa reko da ubacim jednu interesantnu sliku sa sajma 2009 godine. :haha: :haha:
e1evmg.jpg

::vino:: ::vino:: ::vino::
 
Nazad
Vrh