Zaharije Trnavcevic,prokomentarisi

pijan ko morka!gle stomak,najeo se i napio na standu,smorio prisutne i ode... :haha:
 
Kengur je napisao(la):
Brate, koji se vi likovi, de ste nasli ovu fotku. Fenomenalna je.Lik je rodjen za klovna a ne voditelja.
:haha:
Slocajno sam se tu zadesio,gledao kako se tetura pa mi bilo interesantno da ga slikam.Zao mi je sto ga nisam snimao.Pa to je bio humor zivi,bas kao sto je paorpaor napisao. :haha: :haha:
 
Kome taj u kucu udje sa sve "znanje imanje",propada pod garanciju!!!
Prodaje i ono sto je do sad posteno zaradio....
 
U Mačvi vlada mišljenje da je dotični naneo više štete poljoprivredi nego sve prirodne nepogode zajedno.
 
Pošto nije dovoljno velik vic za zabavu onda ipak ovde, komentari sa B92 na prelazak čiče u novu stranku:

# Мени се чини да је све то представа. Тадић се спрема на изборе па оснива странке да мало расипа гласове нацошима. Захарије му неслужи ничему у ДС а код сељака ће да одвуче коју иљаду гласова од Веље и Томе
(Игор, 14. novembar 2010 14:13)

# Iz ds -a sam istupio jos 2003 kada su poceli " kohabitiraju" sa ubicama Zorana Djindjica. Bio sam clan od onivanja stranke.
Inace gospodin Zaharije Trnavcevic je jedan od najpozitivnijih ljudi koje vidjam u medijima. Nema ih puno kao sto je on. Mogu da se prebroje na prstima jedne ruke. Svako dobro mu zelim.
(Pedja, 14. novembar 2010 10:34)

# bravo zare-jedino ne znam koliko vremena imas da bilo sta uradis da se nesto promeni!!!ali zaista bravo druze!!!!
(j o k e r, 14. novembar 2010 05:51)

# i ja cu za njim
(tosa, 13. novembar 2010 20:20)

# auuuuuuuuuu..pa sta cemo sad a?
(dovla, 13. novembar 2010 18:07)

# Pa bravo majstore!!!
Neka Tadic stavi prst na celo.
(Blazenka, 13. novembar 2010 18:03)

# cenim i postujem zalaganja za unapredjenje proizvodnje i standarda seljaka koje ulaze g.Trnavcevic,samo je trebao dosta ranije da pristupi ovakvoj stranci,sigurno bi svojim znanjem i poznavanjem prilika u nasoj poljoprivrerdi jos vise doprineo sveukupnom boljitku
(leskovac, 13. novembar 2010 17:19)

# "Mitingu "Kosovo je Srbija" nije prisustvovao ni Zaharije Trnavčević, poznati novinar i član GO DS-a.

U protestnom pismu koje je uputio Srpskoj radikalnoj stranci, Trnavčević je naveo da neće doći, jer smatra da su radikali "moralno i politički nekvalifikovani da danas vode borbu za spas Kosova".

"Neću doći na narodni zbor, u znak protesta zbog vašeg učešća u vladi Mirka Marjanovića i SPS-a, pre deset godina, kada ste svojom politikom doprineli da Srbija izgubi suverenitet nad Kosovom", navodi se u pismu Trnavčevića Srpskoj radikalnoj stranci."
Redak covek od stava. Samo napred, Zaharije.
(zzzzz, 13. novembar 2010 17:11)

# Glasaću za Vas gospodine Trnavčeviću.Konačno neko ko se razume u poljoprivredu osniva stranku za poljoprivrednike.
(ns, 13. novembar 2010 16:57)

# Super jos jedna stranka. Bas ono sto je Srbiji falilo.
(Zeljko, 13. novembar 2010 16:46)

# Iako živim u gradu i član sam LDP, podržavam Zaharija i buduću seljačku stranku i želim i puno uspeha. Dok srpski seljak ne stane na noge nema nam pomoći
(Bojan, 13. novembar 2010 16:43)

# video posten covek da je zalutao.
(dragan, 13. novembar 2010 16:32)
 
Lično mislim da je odličan novinar i da je dosta doprineo poljoprivredi. E sad rad na komercijalnoj televiziji podrazumeva da se u priličnoj meri hvale i oni koji daju oglase.

Na žalost malo je ljudi koji su kao on, da imaju toliko iskustva. Mada ima i on priličan broj ispada, ali mislim da je pozitivan lik. :D
 
Nikola, bez namere da utičem na promenu tvog mišljenja, ali eto iz radoznalosti zanima me kako je to dotični lik doprineo razvoju poljoprivrede kod nas? Vidi, pamtim ja i nekdašnje 'znanje imanje' koje on isto tako vodio i koje je bilo ne znam stvarno kada, /al odavno/ u mom selu. Na stranu to što mislim da je čovek dovoljno inteligentan i kapacitetan, pa on bi sam davno odstupio i otišao u 'zasluženu' penziju a njegove mladje kolege bi radile njegov posao i mi sad ne bi bili u situaciji da pljujemo po njemu. On jeste posle 2000 krenuo sa emisijom o poljoprivredi/stari recept/ ali koliko bi to sve imalo uspeha da nije /bio/ član glavnog odbora stranke na vlasti od promena.
 
cukaneca je napisao(la):
Nikola, bez namere da utičem na promenu tvog mišljenja, ali eto iz radoznalosti zanima me kako je to dotični lik doprineo razvoju poljoprivrede kod nas? Vidi, pamtim ja i nekdašnje 'znanje imanje' koje on isto tako vodio i koje je bilo ne znam stvarno kada, /al odavno/ u mom selu. Na stranu to što mislim da je čovek dovoljno inteligentan i kapacitetan, pa on bi sam davno odstupio i otišao u 'zasluženu' penziju a njegove mladje kolege bi radile njegov posao i mi sad ne bi bili u situaciji da pljujemo po njemu. On jeste posle 2000 krenuo sa emisijom o poljoprivredi/stari recept/ ali koliko bi to sve imalo uspeha da nije /bio/ član glavnog odbora stranke na vlasti od promena.
Marza , provizija ::novac:: nepropusta se to tako lako , treba mu za vecitu kucu
 
Ma sve je to ista ba,,a. Tesko on dovodi postenog proizvodjaca na tv, da kaze svoje
probleme. Mahom su tu bivsi direktori zadruga koji su iste upropastili ,a zatim pokupovali.
I sada se oni predstavljaju kao uspesni. ::lose::
Lopuza matora, on nekog da savetuje sta proizvoditi. :zli:
 
red bi bio da pusti mlade ljude da rade emisiju,izgleda ko podgrejan
 
Sve je ispričao što je imao.Sada može samo da ponavlja već rečeno.Ako neko ima strpljenja da ga sluša - sam je tražio.A ona fotka je prva liga
 
Pa unapredio je poljoprivredu tako što vodi emisiju u udarnom terminu i predstavlja dosta zanimljivih stvari u emisijama. Ti njegovi prilozi podstiču ljude da diskutuju o njima, a takođe polako radi na uvođenju mladih novinara u rad na teme o poljoprivredi. Sad je to relativno za svakoga od nas da proceni da li je ona uradio nešto dobro za našu poljoprivredu, ali recimo ja sam se za ocenjivanje njegovog rada vodio sa tim da ga uporedim sa ministrom poljoprivrede Sašom Dragin, koji opet prema meni nije ništa dobro uradio za poljoprivredu.

E sad dosta je on stvari predstavio, a na nama je da odlučimo šta je tu pametno, a šta nije.

Inače da ne bude zabune, je emisiju koju on vodi ne gledam više od godinu dana, ima i boljih stvari, a jedna od njih je dostupna i na našem forumu.

Agrodan -- posetite ovaj link :D
 
steta sto covek upropastava tako dobru emisiju(znanje na poklon) ne secam se kad sam zadnji put gledao onda je jos pocinjala u 9 sati ja se probudim na jedvite jade da bi me on svojim palamudjenjem uspavao i onda ne ustanem do 12 i to umoran ko pas :haha: mada moram reci da sam tamo cuo par korisnih informacija. sada mislim da je problem sto su rastegli emisiju ko zvaku a jako malo korisnih stvari i cesto pricaju par min.o temi koju ce prikazati za par nedelja i skacu sa teme na temu bez nekakve logike i reda pa sve izgleda sturo i konfuzno prilozi veliki al se u stvari nista ne kaze po meni bi trebalo da je krace i sazetije.
 
rekreativac je napisao(la):
sada mislim da je problem sto su rastegli emisiju ko zvaku a jako malo korisnih stvari i cesto pricaju par min.o temi koju ce prikazati za par nedelja i skacu sa teme na temu bez nekakve logike i reda pa sve izgleda sturo i konfuzno prilozi veliki al se u stvari nista ne kaze po meni bi trebalo da je krace i sazetije.
Delimo isto mišljenje, i zato sam i prestao da je gledam. A najjače mi je bilo kad ubace muziku i folklor u emisiju, mislim stavrno :haha:
 
Nazad
Vrh