Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eeee evo posto je red a ja volim da postujem red da se predstavim... Svi u mom kraju me poznaju kao Kika. Nekada sam se bavio poljoprivredom aktivno... imao dosta zemlje sada se vise iz hoby bavimo ovcarstvom jer nam je samo to jos ostalo. Imam 7-8 ovaca nase takozvane domace rase i to je to. Inace kao i sto pise na profilu Iz Petrovca na mlavi sam tacnije selo Dobrnje, volim Informatiku a profesionalno se bavim Keramikom (plocice kupatila itd). Volim i poljoprivredu ali... sta vredi kad se tesko i s mukom isplati. Toliko od mene :ppozdrav:
 
Pozdrav svim clanovima Poljoinfo foruma! Ja sam Branislav iz Kuzmina kod Sremske Mitrovice i 82. godiste sam. Brat i ja se bavimo poljoprivredom desetak godina, obradjujemo oko 20 ha zemlje i drzimo 30-ak tovljenika sa tendencijom povecanja povrsina i broja grla stoke. Sejemo kukuruz, soju i psenicu. Imamo tri traktora (MF 3080, Rus T-40, IMT 539), dva pluga (Krone mustang 100/3 3x14", Leopard 2x14"), setvospremac, tanjiracu, dve sejacice, tehnostroj prikolicu 4t i Zmajevku rasklopljenu ceka je remont, cisternu 3200l Creina, dva spartaca, drljacu, Berac Zmaj 214s, Moravu 400l, Rasturivac vestackog djubriva... i jos svasta nesto.... :)

Toliko od mene za sada, nadam se da cu na ovom forumu naci neophodne savete i sugestije za priozvodnju ali i steci prijatelje! Naravno, spreman sam da svoja znanja i iskustva podelim sa drugima... :)
 
pozdrav i od mene ja sam zima bavim se poljoprivredom iz hobija i gajim kunice iz hobija nadam se da cemo se dobro druziti!
 
Dobar dan. Zovem se Nemanja. Imam dve kosnice. A planiram da prosirim. I planiram da uradim bunar i da napravim plastenik za povrce za sopstvene potrebe, a kasnije i da prosirim. Inace sam iz Sr. Karlovaca. Student.
 
pozdrav svima.ja sam Adrian iz Hetina (okolina Zitista)87 godiste.moja porodica se bavi poljoprivredom vec geniracijama.obradjujemo solidnu povrsinu(ha) sa tendencijom porasta.od traktora sto bi spomenuo imamo MF 8160,Valtra 8550,radimo sa Zmajevim kombajnima 142,a prinova stize za sezonu (claas tucano). :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh