Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav narode zovem se Basic Ivan zivim u Bajmoku,bavim se pomalo kravarstvom(buduca FARMA) i prijatelju pomazem u ratarstvu.fina saradnja ja odradim on plati.nadam se da cemo ugodno komunicirati
 
Pozdrav svim članovima.

I ja sam preskočio ovu stranicu izvinjavam se.
Ja sam Radoslav Filipović iz sela Kuzmin .Obrađujem 100 jutara zemlje.Od kultura svega po malo pšenica,kukuruz,soja,repa,lubenice.Bavim se i stočarstvom tovim oko 100 svinja i 20 bikova.
Od mašina imam:MTZ 920,torpeda 75,IMT577
kombajn đondir 952, 2 prikolice zmaj,berač zmaj 224.sejalice OLT 4 reda,agrija 6 redova,prskalicu kranj 660l ,plugove kwederllans 3 glave 12- 14-16 coli, dva oltova 2 glave 14 coli, cisternu za osoku 3200l,setvospremač,kimler ,špartače za kukuruz i repu ...
 
Auu Maticu, taman sam pomislio da smo te uhvatili u steti :bravo: Kad ono stize odgovor. Covek je verovatno Rumun :sta:
Rafe, dobro nam Ti dosao, al` trebao si reci da ne poznajes, il` da cutis! Ala bi bilo :haha:
Vlajko , dobro nam i Ti dosao :ppozdrav:
 
nemam pojma o poljoprivredi..i ovdje sam slucajno (al namjerno) zalutala..
..pa mozda usput nesto korisno i naucim :)
 
poz svima, ja sam Dragan Komar iz Ratkova selo kod Odzaka imam 2kombajna jednog clasa comandor116cs i zmaja191 ,traktor mtz82 sa s46 motorom prikolice tehnostroj 8t i sitnih masina
 
pozdrav svim clanovima,posto nemam vremena svakodnevno da se ukljucujem .molim da mi to uvazite a ako negda pogresno ubacim poruku ispravite me . :ppozdrav:
 
Evo, da i ja kazem nesto o sebi....

Na pocetku, mozda je najbolje da se odmah izvinim sto se tek sad predstavljam (iako sam vec pojedine clanove sajta dooobro ugnjavila sa pitanjima, a njima mnogo hvala na strpljenju i odgovorima ::svaka cast:spavam:

Sve ovo je zaista odlicno i zamisljeno i provedeno u delo, jer sam mnogo toga saznala bas na ovom sajtu. Svidja mi se sto su ljudi ovde nesebicni sa znanjem, a to je danas retkost ::lose::

Obozavam zivotinje, od svih njih, sarplaninci su mi prvi na listi...

Pocela sam se malo baviti i vocarstvom, jesenas sam posadila par sadnica voca, pa cemo videti kako ce mi ici....

Toliko od mene...
Srdacan pozdrav iz Laktasa!
 
Što?Dopisivao se sa prijateljem iz U.S.A pa se malo uživeo i nisam ni obratio pažnju da sam ovde pisao na Američkom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh