Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav zovem se dušan iz stepanovićeva sam radim u victoria group na uzorkovanju zemljišta i obradjujem 15kj
 
Dobro dosao Dusane,Izvini,jel si ti bio pre 2-3 godine da uzorkujes njive u N.Beceju?Ja sam vodio po ataru tad jednog mladjeg coveka pa reko'mozda si to ti?! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav svima, pratim ovaj forum vec duze vreme pa sam odlucio da se i ja prikljucim jer je ok. Zovem se Mirko '85godiste, zivim u Tovarisevu i petljam se sa zemljom otkad znam za sebe a nadam se i u buduce!
 
zovem se srđan imam 36g iz Bavaništa sam većč duže vreme čitam vaše komentare pa sam poželeo da vam se pridružim abaš ste super. :D :D ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Na forumu sam već neko vreme. Švrljam po njemu i prikupljam razne informacije koje bi mi pomogle da nešto krenem da radim. Tek danas sam na par mesta pročitala da treba prvo da se predstavim ovde na "caffe". Izvinjavam se i evo ispravljam grešku. Iz Beograda sam ali život na otvorenom tj. u seoskoj kući, salašu.....mi je nešto što mnogo volim. Naravno tu su i neizbežne domaće životinje kao i malo bašte koliko za sebe. Ponestaje mi mesta za pisanje tako da vremenom dosta će se o meni saznati i o tome šta sam počela da radim. Tražiču mišljenje, sugestije, savete a dotle veliki pozdrav svima
 
PVP351 je napisao(la):
Pozdrav svima, pratim ovaj forum vec duze vreme pa sam odlucio da se i ja prikljucim jer je ok. Zovem se Mirko '85godiste, zivim u Tovarisevu i petljam se sa zemljom otkad znam za sebe a nadam se i u buduce!
Dobro dosao komsija, a dobro dosli i ostali :ppozdrav:
 
Pozdrav svim forumašima! Živim u Hrvatskoj (Slavonija). Obrađujem oko 120 hektara zelje i uz to tovim oko 400 komada tovljenika u turnusu. Proizvodim svoje prasce iz vlstitog stada krmača(oko 40 krmača)! Gospodarstvo ima 3 traktora (2 marke NEW HOLLAND I IMT) i kombajn DEUTZ-FAHR 35.80 te svu potrebnu mehanizaciju :ppozdrav:
 
@ jojojo Dobro nam dosla!

Ponestaje mi mesta za pisanje tako da vremenom dosta će se o meni saznati i o tome šta sam počela da radim.

Ima mesta koliko hoces samo nam ti lepo pisi opsirno i nasiroko :cvetic: :cvetic:
 
Pozdrav svima ! Ja sam Ranko Cuvrk zivim u selu Mlinarice Opstina Kozarska Dubica Republika Srpska BiH.
Po zanimanju sam Poljoprivredni tehnicar, imam vlastitog poljoprivrednog zemljista 5 ha. u zakupu 20 ha i koncesije 10ha. Uzgajam Zitarice koje koristim za ishranu svinja, visak zitarica prodajem.
Od stoke imam 20 krmaca.
od mehanizacije traktor, Internacional1246 , Torpedo 7506 , Ferguson 539 ,
Zitni kombajn Zmaj 141 sa opremom za kukuruz i skoro sve potrebne prikljucke.
Nedostaje mi: Susara za zito i silosi-podna skladista,veca i savremenija stala za svinjogojstvo.

Moja porodica broji 7clanova a to su:eek:tac,majka,sin ,snaha,kcerka,supruga. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh