Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,i ja sam nova ovde,i nadam se da cu pronaci odgovore na sva moja pitanja... 88 sam godiste i imam ogromnu zelju da se vratim na selo,posto od privatnicke plate i ne moze da se izadje na kraj :nono:. Imam udela na obe strane,vikendom pomazem mami na pijacu,prodajemo nas sir i kajmak,imamo registrovanu mlekaru,ali nam jos uvek prave konkurenciju prekupci... Nadam se da ce se to uskoro i promeniti...
 
Pozdrav svima poljoprivrednicima jasmiz centralne srbije varvrina inace se bavim stocarstvom konkretno svinjarstvo i povrtarstvo uzgoj paprike jos jednom pozdrav svima
 
Pozdravljam sve clanove,iz Tovariseva sam zovem se Marko.Bavim se ratarstvom,povrtarstvom,stocarstvom...Imam sve pohvale za forom i samo tako nastavite
 
Pozdrav starim clanovima,okolina sam Stare Pazove bavim se ratarstvom i pruzanjem usluga u ratarstvu ::traktor::
 
Pozdrav svima. Ja preskocio ovu stranicu.

Ponekad samo prosetam forumom, a tad se divim ljudima koji imaju vremena da napisu puno dobrih i korisnih stvari.
Ja sam na jugu Srbije, pirotski kraj (po principu- sto juznije to tuznije).

Bavim se malo ratarstvom, malo stocarstvom, malo......

Ako moje iskustvo moze nekome da pomogne rado cu preneti.

Ajd pa pisemo kad bude.
 
Dobro nam Ti dosao Gorane Pejcicu. Nadam se da ce Ti se svideti sa nama... A kakva to iskustva imas da podelis sa nama? Da i nama bude tuzno :haha: :haha: :haha:
Samo se salim, nemoj da shvatis lose... :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh