Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim forumasima!Zovem se Radoslav.Zivim u Mosorinu-opstina Titel..Imam 22 god.,po zanimanju sam automehanicar.Poljoprivredom se bavim od malena.Obradjujem 80 jutara,pomalo se bavim svinjarstvom.Trenutno dovrsavam objekat za tov svinja (20x12),u skorije vreme planiram da se bavim i tovom junadi.Od mehanizacije imam: torpedo rx 100,torpedo 75,imt 542,dva zmaja 142,berac zmaj 222,i sve ostale prikljucne masine...
 
ukratko
zovem se sasa iz idvora sam ,ja sam seljak veseljak :osmeh:

proizvodim od svega po malo ,radim sa plastenicima sve sto je legalno (sem setve marihuane u njima) :)
sejem lubenice i dinje posto je idvor najveci prizvodjac u vojvodini :)

salu na stranu ovde sam radi razmene iskustva sa drugima itd


sve pohvale za admina i ekipu forum je extra, od 4-5 na kojima sam registrovan ovde sam u zadnje vreme najvise :)
 
Pozdrav svima, ja sam Stanislav iz Backe Palanke,novajlija na sajtu ali ne i u praksi:), obradjujem oko 130kj zemlje i drzim dosta stoke.tolko od mene.pozzz...
 
Pozdrav svima evo i ja da se predstavim!
Zovem se Goran Seratlić rodom sam iz Subotice.Srednju školu sam zavšio u Pirotu a višu u Zrenjaninu.Po zanimanju sam inž.preh.teh. nezaposlen.U Lokve sam došao kao dimomazet 2004 god a od 2007 se sticajem okolnosti bavim poljoprivredom.Radim 57 jutara zemlje od toga 30 u posedu i ostatak arenda.Akcenat je na ratarstvu a 2009 god. podignut i zasad jabuka na 2 jutra ili 2300 stabala.Od mehanizacije posedujem uglavnom većinu mašina za manje gazdinstvo.A naravno da spomenem decu Anastazia 5g. i Stefan 2g. i supruga Emina.
E dosta od mene i nadam se da ćemo lepo sarađivati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh