Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zexyy je napisao(la):
ja sam zeljko ilicic. zivim u selu vajska. bavim se poljoprivredom. imam 320-330 jutara zemlje. sijem soju i zito vecinom ove godine sam posijo oko 40 j zita, a ostalo cu posejati soju odnosno moj tata.. sto se mehanizacije tice: imam 3-142, 1-141, 1-143, 1-161,zmaj.. i duro djakovic M1620H... imt 5100-100ks, schluther 160ks, turpedo 9006A_90ks-2 kom, john deere 4755-195ks, jd7020-260ks, zetor-zts 12245-120ks, IMT 5170- 260 ks inace su 170 ks al mi smo stavili v8 mercedesa od 260 ks u njega.. to je sto se tice osnovnog o meni.. ako neko ima pitanja nek pita!!!!!!!!
Dobrodosao :ppozdrav:
Imt 5170 260 konja. Da mu ne bude malo mnogo mislim zbog diferencijala? :sta:
Moze li par slika voznog parka?
 
za sada je samo menjac crkao a deferencial jos nije crkavao...
Post je spojen: [time]1263558780[/time]
_________________________________________________
jeste ja zivim na ulazu u vajsku prvi sa leve strane....
Post je spojen: [time]1263559507[/time]
_________________________________________________
bice slika za koji dan.......
 
Kad sam dolazio kod Zvonka Guljasa bili smo i kod tebe cala ti zovu ,,Josa ,,inace Zvonka znam on je kupio kombajn od mog brata onu 141 pre 15 16 godina tako da smo od tad dobri . Hteo bi da te pitam za Djuru kako ti je se pokazao ovde ga neki kude neki hvale ali se svi slazu da je za kukuruz odlican a za psenicu da ima problem sa povratnom masom i sa prosipanjem . koji je johan dere kombajn kod Zvonka :ppozdrav:
 
Pozdrav svima od JOXIMT. Javljm se iz Feketica (Vojvodina). Bavim se poljoprivredom kao dopunskim poslom. Imam 30-tak ovaca ,vinograd (850 cokota) i 7-7.5 hektara zemlje.
 
da joso ga zovu.. a djuro se dobro pokazao.. mi smo njega kupili na licitatiji u sivcu. bio je rascupan pa smo ga mi sastavljali.. vrsili smo soju i zito snjim i ide bez ikakvih problema i u zitu.. kukuruz nismo vrsili jer nemamo adapter. a zvonkov kombaj je nesto 2650 tako nesto ima 4.80 heder.. 96-97godiste..
 
Pozdrav svima a narocito MONTOYI.zovu me pifta bavim se mehanikom vec 16 godinaa pomalo ustvari kolko moram i poljoprivredom
 
Evo kratak ali veliki :cao: pozdrav svima na forumu.
Ja sam iz Makedonije, Kumanovo, potencijalni poljoprivrednik, poseban interes imam za plastenike i gajenje povrca i voca u njime. Nadam se da ce mi ovaj forum pomoci u moju odluku dali uci u ovaj posao.
Siguran sam da cu uzivati u razgovoru s vama, nadam se i vi sa mnom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh