Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav komšiji i ostalim članovima.Kiraj,da li ti je poznat traktor Zetor5545-Dika je vlasnik(Ja bih menjao za 540).Stanuje na glavnoj ulici.Da li vredi da dolazim da ga pogledam?
 
pozdrav i od mene,zovem se dejan,automehanicar sam a posto zivim na selu u mom poslu su dosta zastupljeni i traktori i puno pohvala od mene jer sam ovde nasao dosta korisnih stvari ,ne mora se swe uciti na znoju. :cao:
 
Zoran0230 je napisao(la):
Pozdrav komšiji i ostalim članovima.Kiraj,da li ti je poznat traktor Zetor5545-Dika je vlasnik(Ja bih menjao za 540).Stanuje na glavnoj ulici.Da li vredi da dolazim da ga pogledam?
Nemogu Ti nista reci posto sam ga slabo vidjao .Diku znam ali traktor ne.
 
Pozdrav mladom imenjaku iz Despotova i dobro dosao.Pozdravi povrtare Zdravka i Batu(ima ladu NIVU).Upoznao sam ih na Tari na seminaru.Pokusacu da stavim slike sa njijma al u nekoj drugoj temi.Pitacu "sefove"....... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Cao,ja sam Bane i iz Beograda sam,cuo sam za ovaj forum od mog brata sa Fruske Gore pa da vidim sta se ovde desava.Inace vec duze vreme radim sa bratom(uzgojem svinja)tako sto mu organizujem ishranu svinja iz Beogradskih restorana.Ako ima interesenata sa ovim vidom ishrane neka mi se jave.Iskljucivo za uzgoj svinja.
 
Zdravo svima na forumu!Ja sam Milan inace imam 24 godine iz okoline Krusevca tacnije Varvarina.Obradjujem 13 hektara zemlje i volim znati sve i svasta vezano za poljoprivredu.Pratim forum od nedavno kao gost pa resih da se registujem,da pomognem ako nesto znam a i da pitam sto neznam.Pozdrav svima
 
pozz svima,zovem se Goran,zivim u Vrscu,imam 25 godina.....bavim se kunicarstvom i najintenzivnije cu se vrzmati u tom delu foruma pokusavajuci da saznam sto vise kao i da pomognem ljudima koje zanima ovo plemenito zanimanje..pozdrav! :cao:
 
ja sam zeljko ilicic. zivim u selu vajska. bavim se poljoprivredom. imam 320-330 jutara zemlje. sijem soju i zito vecinom ove godine sam posijo oko 40 j zita, a ostalo cu posejati soju odnosno moj tata.. sto se mehanizacije tice: imam 3-142, 1-141, 1-143, 1-161,zmaj.. i duro djakovic M1620H... imt 5100-100ks, schluther 160ks, turpedo 9006A_90ks-2 kom, john deere 4755-195ks, jd7020-260ks, zetor-zts 12245-120ks, IMT 5170- 260 ks inace su 170 ks al mi smo stavili v8 mercedesa od 260 ks u njega.. to je sto se tice osnovnog o meni.. ako neko ima pitanja nek pita!!!!!!!!
 
Dobrodošlica svim novim članovima!

@zexyy
U pogledu obradivih površina ovo je za sada rekord, bar da sam ja video! Sve Vaše ili nešto i arenda?

::svaka cast::, :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh