Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima!!! Slucajno sam nabasao na ovaj forum i iznenadio se kolicinom korisnih informacija, pa resih da se registrujem i ukljucim se u "rasprave". Inace "rekreativno" se bavim zivinarstvom (dodatni posao).
 
Cao! Ja sam Slobodan, iz Despotova, imam 20 godina, i bavim se poljoprivredom, uglavnom na prvom mestu povrtarstvom! Dobitnik sam 4 zlatne medalje na Novosadskom sajmu 2009 godine za 3 vrste paprike! Na forum sam se prikljucio zbog teme Yto traktori posto imam jedan, u pitanju je Yto x904, i ne bih ga menjao ni za sta na svetu! Dakle, novi sam na forumu, pa ukoliko nekog nesto intresuje neka pita!
 
Slucajno sam nabasao na ovaj forum i iznenadio se kolicinom korisnih informacija!Pošto se nisam do sada predstavio evo nekoliko reči o meni! Ime mi je Sava, živim u Banatskom Aranđelovu, malom mestu u blizini tromeđe Srbije,Mađarske i Rumunije.Hobi mi je svinjarstvo tj.proizvodnja prasasdi.Trenutno imam sedam krmača i tridesetak prasadi.Što se tiče krmača nadam se da ću u skorije vreme stići do broja dvadeset!
 
savak je napisao(la):
Slucajno sam nabasao na ovaj forum i iznenadio se kolicinom korisnih informacija!Pošto se nisam do sada predstavio evo nekoliko reči o meni! Ime mi je Sava, živim u Banatskom Aranđelovu, malom mestu u blizini tromeđe Srbije,Mađarske i Rumunije.Hobi mi je svinjarstvo tj.proizvodnja prasasdi.Trenutno imam sedam krmača i tridesetak prasadi.Što se tiče krmača nadam se da ću u skorije vreme stići do broja dvadeset!
Da li je moguce da ne proizvodis zacinsku papriku i arpadzik ? Pozdrav i dobrodosao. :ppozdrav:
 
kiraj je napisao(la):
savak je napisao(la):
Slucajno sam nabasao na ovaj forum i iznenadio se kolicinom korisnih informacija!Pošto se nisam do sada predstavio evo nekoliko reči o meni! Ime mi je Sava, živim u Banatskom Aranđelovu, malom mestu u blizini tromeđe Srbije,Mađarske i Rumunije.Hobi mi je svinjarstvo tj.proizvodnja prasasdi.Trenutno imam sedam krmača i tridesetak prasadi.Što se tiče krmača nadam se da ću u skorije vreme stići do broja dvadeset!
Da li je moguce da ne proizvodis zacinsku papriku i arpadzik ? Pozdrav i dobrodosao. :ppozdrav:

Začinska paprika se tu i tamo još proizvodi, a arpadžik se kod nas u selo već odavno ne proizvodi!! Kažu nije isplativo, a i nema nakupaca.
 
zoran 0230.Iz Kikinde sam.Bavim se poljoprivredom kao "hobijem"(tako me vode ovi iz ministarstva).Na forumu sam već duže vreme preko sina Radovana a od nedavno i sam.Kako mogu da iznesem da nešto prodajem ili kupujem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh