Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svim novim članovima foruma i od moje malenkosti!
 
Pozdrav svim clanovima, interesuje me stocarstvo, a slabost su mi sitni prezivari. Imam samo 1,5 HA moje zemlje i trenutno ne odgajm stoke. Po diplomirao sam na poljoprivrednom fakultetu u Skopje 2006god.
 
Поздрав свима. Желим Вам свима сретну и успешну и берићетну Нову 2010. годину!
Зовем се Микац и из околине Новог Сада сам. Обрађујем десетак јутара земље.
Сејем кукуруз (силажни и меркантилни), соју и детелину.
Узгајам краве у систему крава теле, коње и овце.
 
Pozdrav svim novim clanovima i uspesnu novu 2010 godinu zelim i novim i starim clanovima i clanicama.
 
@mikac

Izvini Mikac malo smo negativno komentarisali, ali to je tačno, tri puta upitnik daje smeška,to sigurno nisi mogao da znaš. Medjutim, otkuda čovek zna, svašta se na ovom forumu dogadja, i svako se log-uje?!

Dobrodošao i uspešno post-ovanje!

:cool:, :ppozdrav:
 
Zdravo evo i ja da se prestavim ja sam Dean iz Veles, Makedonija imam 31 godinu zaposlen sam u metalskoj industrii kao farbar laker , no u zadnoj vremenu ni malu nisam zadovoljan iz prihoda pa sam resio da se dodatno bavim sa poliprivredom i stocarstvo.Pofalbe za vaseg foruma zaista mnogo moze se razumjeti i nauciti iz njega, takoge i iz vasih savjeta.Pozdrav.
 
Zdravo svima! Ja sam Marko iz Milica, Veterinarski tehnicar po struci... Ovdje sam se uclanio prvenstveno zbog toga sto me interesuje mnogo stvari u vezi svinjogojstva, nadam se da cemo movu da nadjemo zajednicki jezik u svemu i da cete mi pomoci na bilo koji nacin! :))))
 
:bravo: :bravo: Zdravo svim clanovima foruma Srecna i Srecna nova godina! Ja se zovem Milko i zivimu Debeljaci. Hocu da pocnem da se bavim proizvodnjom povrca u plastenicima, pa me interesuje prvo postavljanje / samogradnja/ plastenika. Interesuje me i tov svinja, pa b imi dobrodoslo svako iskustvo.
Hvala svima!
 
Izvinjavam se sto se nisam predstavio.Zovem se Goran i iz Zrenjanina sam.Iz hobija gajim ovce rase bergamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh