Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz, ja sam Nemanja i bavim se uzgajanjem ukrasne zivine... :ppozdrav:
 
Pogledaj profil E-mail Privatna poruka (Na mreži)


Odg: Moje blago........
« Odgovor #210 poslato: danas u 12:48 »

Pozdrav svim forumašima sretna i uspješna nova godina , ljep pozdrav iz Hercegovine. Mladi sam farmer mislim po stažu, trenutno imam 23 ovce i 7 koza ,sa namjerom proširenja do 100 kom.
Imam jedno pitanje dali postoje poticaji u BiH za uzgoj koza i ovaca .
 
cao svima...
Zovem se Branislav Martologa i iz Bele Crkve sam, 84 sam godiste! Bavim se Vocarstvom i pomalo gajim tovne curke i pilice! planiram i da zasadim malo oraha! nadam se da cu svojim iskustvom pomoci nekom, a isto tako se nadam da cu bas ovde pronaci i odgovore na moja pitanja!
jos jednom pozdrav za sve vas...
:cao:
 
markusvb je napisao(la):
Pozdrav svima!
Ja sam Marko Predolac iz Vrnjacke Banje, 85 godiste, po zanimanju mas. inz. Zainteresovan sam za tov junadi, gajenje "rasnih" krava i proizvodnju sira:)
Totalno iznerviran cenom nekih masina pa sam se zainatio da projektujem i napravim liniju masina za senazu i silazu namenjene slabijim traktorima:)
Neka mi ne zamere ljudi iz Vojvodine koji obradjuju puno puno hektara, kod nas u nasim predelima je naucna fantastika obraditi preko 5 hektara (narocito u komadu) tako da ce se svi moji postovi baviti tematikom malih masina i slabijih traktora, proizvodnji na malim parcelama i sa malim brojem grla.

Sretna nova godina i sve najbolje svim clanovima foruma!
Marko,Dobro Ti nama dosao..
Svaka Ti cast za predstavljanje ::svaka cast:: Nadam se da ces uspeti u zamisli da napravis neku novu inovaciju, a ako to bude utovarna kasika za djubrivo :D ... Imas u meni kupca...
Samo napred, cekamo tvoje inovacije... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1262791545[/time]
_________________________________________________
Lekume, Dobro nam I Ti dosao!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Hristos se rodi .
Pozdrav svima.Zovem se Novica,živim u Velikoj Plani.
Bavim se tovom pilića i čuvam koke nosilje .Obrađujem 5 hektara gde gajim kukuruz,žito ječam čisto za svoje potrebe.
Post je spojen: [time]1262901502[/time]
_________________________________________________
javascript:void(0) pivce od novog clana za sve stare članove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh